Tüm ürünler
-
Endüstriyel Çelik Izgara
-
Tırtıklı Çelik Izgara
-
Ağır Hizmet Tipi Çelik Izgara
-
Izgara Açma Kapağı
-
Kayma Önleyici Izgara
-
Çelik Merdiven Izgaraları
-
Fiberglas Izgara Panelleri
-
Paslanmaz Çelik Izgara
-
Alüminyum Bar Izgara
-
Metal Çit Klipleri
-
Genişletilmiş Sac
-
Delikli Metal Levha
-
Kaynaklı Ağ Çit
-
zincir bağlantı çit
-
Gabion Hasır
-
paslanmaz çelikten kafes
-
Metal Filtre
-
Andy SimpsonBu fabrikanın uzun vadeli bir ortağıyım. Bir saha gezisine çıktım. Fabrika güçlü ve ızgara kalitesi çok iyi. 2017 yılında bu ızgara tedarikçisiyle işbirliği yaptım. Bu fabrikanın çok güçlü olması ve aynı zamanda yerel ızgara fabrikalarının başında gelmesi beni şaşırtmıştı. -
David ZhangMüşterim bana çok pürüzsüz olduğunu söyledi. -
Ajay ParateBu fabrikada FRP ızgarası hakkında bir gözetleme makinesi yerleştirdim.
anahtar kelimeler [ serrated bar industrial steel grating ] eşleşme 990 Ürünler.
Çeşitli Çubuk Şekilleri Dikişli Tipi ızgara Sıcak Dip Galvanizli Paslanmaz Çelik
| Uygulama: | Sanayi |
|---|---|
| yatak çubuğu aralığı: | 30mm, 40mm, 50mm, vb. |
| Izgara Standardı: | YB/T4001.1-2007 |
Özelleştirilebilir İnşaat Alanları çivilenmiş çelik çubuk ızgara korozyona dayanıklı
| Uygulama: | Sanayi |
|---|---|
| yatak çubuğu aralığı: | 30mm, 40mm, 50mm, vb. |
| Izgara Standardı: | YB/T4001.1-2007 |
Sıcak Daldırma Galvanizli Merdiven Merdiven Basamakları Çelik Izgara Hasır Döşeme T1 T2 T3 T4 Tipi Yürüme Yolu
| Doku: | Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Malzeme: | Çelik, Q235 |
| Tip: | Düz Çubuk Izgara, Tırtıklı Çubuk Izgara, tırtıklı |
Çeşitli Mezzanine Zeminleri Kolay Kurulum Süreci
| Uygulama: | Sanayi |
|---|---|
| yatak çubuğu aralığı: | 30mm, 40mm, 50mm, vb. |
| Izgara Standardı: | YB/T4001.1-2007 |
Alüminyum Alaşımlı Sıcak Galvanizli Izgara Hendek Örtüsü Oto Yıkama
| Malzeme: | Çelik, fiberglas, Q235, Alüminyum Alaşımlı, ASTM A36 A1011 A569 Q235 |
|---|---|
| Yüzey işleme: | Sıcak Daldırma Galvanizli, boyalı, Toz Boya, işlem görmemiş, boyama |
| Başvuru: | Zemin, Yürüme Yolu, Endüstriyel Platform, Köprü, Hendek Drenajlar |
Toz Boya Geçit Tahliye Kanalı ve Izgara Q235
| Malzeme: | Çelik, fiberglas, Q235, Alüminyum Alaşımlı, ASTM A36 A1011 A569 Q235 |
|---|---|
| Yüzey işleme: | Sıcak Daldırma Galvanizli, boyalı, Toz Boya, işlem görmemiş, boyama |
| Başvuru: | Zemin, Yürüme Yolu, Endüstriyel Platform, Köprü, Hendek Drenajlar |
Mimarlık cepheleri için genişletilmiş çelik 19w4 tırmıklı ızgara ağı
| Uygulama: | Sanayi |
|---|---|
| yatak çubuğu aralığı: | 30mm, 40mm, 50mm, vb. |
| Izgara Standardı: | YB/T4001.1-2007 |
Deniz ve su arıtma için sağlam güvenli ızgara hendek kapağı
| Uygulama: | Sanayi |
|---|---|
| yatak çubuğu aralığı: | 30mm, 40mm, 50mm, vb. |
| Izgara Standardı: | YB/T4001.1-2007 |
Fabrika katında mükemmel yangın koruması ile güçlü yük taşıma kapasitesine sahip çelik ızgara
| Uygulama: | Sanayi |
|---|---|
| yatak çubuğu aralığı: | 30mm, 40mm, 50mm, vb. |
| Izgara Standardı: | YB/T4001.1-2007 |
Mühendislik Sıcak Daldırma Galvanizli 0.3mm Paslanmaz Çelik Bar Izgara Geçit Drenaj Örtüsü veya Paltform Merdiven Basamakları
| Başvuru: | Zemin, Geçit, Endüstriyel platform, çelik yapı, drenaj |
|---|---|
| Malzeme: | Çelik, Q235,304 316 Paslanmaz Çelik |
| Yüzey İşlem: | Sıcak Daldırma Galvanizli, boyama, Galvanizli |

