Tüm ürünler
-
Endüstriyel Çelik Izgara
-
Tırtıklı Çelik Izgara
-
Ağır Hizmet Tipi Çelik Izgara
-
Izgara Açma Kapağı
-
Kayma Önleyici Izgara
-
Çelik Merdiven Izgaraları
-
Fiberglas Izgara Panelleri
-
Paslanmaz Çelik Izgara
-
Alüminyum Bar Izgara
-
Metal Çit Klipleri
-
Genişletilmiş Sac
-
Delikli Metal Levha
-
Kaynaklı Ağ Çit
-
zincir bağlantı çit
-
Gabion Hasır
-
paslanmaz çelikten kafes
-
Metal Filtre
-
Andy SimpsonBu fabrikanın uzun vadeli bir ortağıyım. Bir saha gezisine çıktım. Fabrika güçlü ve ızgara kalitesi çok iyi. 2017 yılında bu ızgara tedarikçisiyle işbirliği yaptım. Bu fabrikanın çok güçlü olması ve aynı zamanda yerel ızgara fabrikalarının başında gelmesi beni şaşırtmıştı. -
David ZhangMüşterim bana çok pürüzsüz olduğunu söyledi. -
Ajay ParateBu fabrikada FRP ızgarası hakkında bir gözetleme makinesi yerleştirdim.
anahtar kelimeler [ serrated bar industrial steel grating ] eşleşme 990 Ürünler.
Metallürji Bina Çelik ızgara plaka ızgara çukuru kapağı
| Uygulama: | Sanayi |
|---|---|
| yatak çubuğu aralığı: | 30mm, 40mm, 50mm, vb. |
| Izgara Standardı: | YB/T4001.1-2007 |
Hafif korumalar ve yükleme rampası için paslanmaz çelik metal çubuk ızgaraları kolay yükleyin
| Bearing bar pitch (center to center): | 12.5, 15, 25, 30, 30.16, 32.5, 34, 40, 41.25, 45, 50, 60, 60.32, 80, 100 mm etc, or customerized |
|---|---|
| Product Category: | Industrial Steel Grating |
| Standard: | ISO9001 |
Özelleştirilmiş Manuel Kaynak Paslanmaz Çelik Geçit Taşıyıcı Izgara İçin Izgara
| Ürün adı: | Endüstriyel Çelik Izgara |
|---|---|
| Tip Çubuk: | düz çubuk/tırtıklı çubuk |
| Izgara Standardı: | YB/T 4001.1-2007 |
Konut ve Ticari için Düşük Karbonlu Çelik Endüstriyel Plain Bar Grating
| Uygulama: | Sanayi |
|---|---|
| yatak çubuğu aralığı: | 30mm, 40mm, 50mm, vb. |
| Izgara Standardı: | YB/T4001.1-2007 |
Özelleştirilebilir Ağır Güçlü 15 W 4 ızgara korozyona karşı kaplama
| Uygulama: | Sanayi |
|---|---|
| yatak çubuğu aralığı: | 30mm, 40mm, 50mm, vb. |
| Izgara Standardı: | YB/T4001.1-2007 |
Geçit Güverte için Sanayi Platformu Paslanmaz Çelik Zemin Izgarası
| Malzeme: | SS316, SS304 |
|---|---|
| Ürün adı: | çelik ızgara, Endüstriyel Platform Metal Yapı Malzemesi Çelik Izgara ağırlığı, endüstriyel zemin çel |
| Tip: | Düz Çubuk Izgara, Tırtıklı Çubuk Izgara, Düz, tırtıklı, Düz |
Yüksek Güçlü Dikişli Metal ızgara Platformu Koroziv Çevredeki Ağır Yük
| Uygulama: | Sanayi |
|---|---|
| yatak çubuğu aralığı: | 30mm, 40mm, 50mm, vb. |
| Izgara Standardı: | YB/T4001.1-2007 |
30 * 5 Çelik Bar Izgarası Özel Diversiform Paslanmaz Çelik Yer Sifonu Izgarası
| Malzeme: | paslanmaz çelik galvanizli çelik |
|---|---|
| Paketleme: | Palet, 1 ADET/KUTU, Ahşap Kutu |
| Renk: | Gümüş, her renkte mevcuttur, siyah, paslanmaz çelik, özelleştirilmiş |
60 X 7 X 4 Ayaklı Çubuk Altın Platformu Alayı Ağır Görevli Uygulamalar İçin
| Features: | Anti-rust, durable, strong, safe, easy installation |
|---|---|
| Texture: | Stainless Steel |
| Cross bar pitch (center to center): | 38, 50, 76, 100, 101.6mm etc, or customerized |
ISO9001 Standart Paslanmaz Çelik ızgaraları Dayanıklı doku garantilidir
| Application F: | Vessel internals and catalyst support grids |
|---|---|
| Application: | Floor,Walkway,stair Tread,bridge |
| Material: | Steel,Q235 |

