Tüm ürünler
-
Endüstriyel Çelik Izgara
-
Tırtıklı Çelik Izgara
-
Ağır Hizmet Tipi Çelik Izgara
-
Izgara Açma Kapağı
-
Kayma Önleyici Izgara
-
Çelik Merdiven Izgaraları
-
Fiberglas Izgara Panelleri
-
Paslanmaz Çelik Izgara
-
Alüminyum Bar Izgara
-
Metal Çit Klipleri
-
Genişletilmiş Sac
-
Delikli Metal Levha
-
Kaynaklı Ağ Çit
-
zincir bağlantı çit
-
Gabion Hasır
-
paslanmaz çelikten kafes
-
Metal Filtre
-
Andy SimpsonBu fabrikanın uzun vadeli bir ortağıyım. Bir saha gezisine çıktım. Fabrika güçlü ve ızgara kalitesi çok iyi. 2017 yılında bu ızgara tedarikçisiyle işbirliği yaptım. Bu fabrikanın çok güçlü olması ve aynı zamanda yerel ızgara fabrikalarının başında gelmesi beni şaşırtmıştı. -
David ZhangMüşterim bana çok pürüzsüz olduğunu söyledi. -
Ajay ParateBu fabrikada FRP ızgarası hakkında bir gözetleme makinesi yerleştirdim.
anahtar kelimeler [ serrated bar industrial steel grating ] eşleşme 981 Ürünler.
1.5mm Kalınlık Tırtıklı Çelik Izgara 303/40/100 Korozyon Önleyici
| Ürün adı: | çelik ızgara, Endüstriyel Platform Metal Yapı Malzemesi Çelik Izgara ağırlığı, endüstriyel zemin çel |
|---|---|
| Tip: | Düz Çubuk Izgara, Tırtıklı Çubuk Izgara, Düz, tırtıklı |
| renk: | Gümüş, siyah, Gümüş veya gereği olarak, sarı, vb veya özel |
Yağ Ekipmanı Platformu Tırtıklı Galvanizli Çelik Izgara 304/30/100
| Malzeme: | Çelik, Galvanizli Sac, alüminyum |
|---|---|
| Ürün adı: | çelik ızgara, su kuyusu kapağı için sıcak daldırma galvanizli ağır hizmet tipi çelik ızgara, sıcak d |
| Renk: | gümüş |
Hafif yapı malzemeleri endüstriyel platformlar galvanizli çelik ızgara yükseltilmiş döşeme
| Malzeme: | Çelik, Q235, q235 karbon çeliği, düşük karbonlu çelik, paslanmaz çelik galvanizli çelik |
|---|---|
| Yüzey işleme: | Sıcak Daldırma Galvanizli, Boyalı, galvanizli, Siyah, işlenmemiş |
| Ürün adı: | çelik ızgara, Endüstriyel Platform Metal Yapı Malzemesi Çelik Izgara ağırlığı, uzun süre endüstriyel |
Tırtıklı Bar Sıcak Daldırma Galvanizli Q235B Izgaralı Merdiven Basamakları
| Doku: | Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Malzeme: | Çelik, Q235 |
| Tip: | Düz Çubuk Izgara, Tırtıklı Çubuk Izgara, tırtıklı |
Endüstriyel İçin Özel Şekilli Düzensiz Çelik Tırtıklı Bar Izgarası
| Malzeme: | Çelik |
|---|---|
| Yüzey İşlem: | Sıcak Daldırma Galvanizli, Galvanizli, boyama, sıcak daldırma galvanizli, boyalı |
| Uygulama: | platform, çelik yapı, köprü |
Atölyeler ve Depo için Tırtıklı Galvanizli Bar Platformu Ağır Hizmet Kaynaklı Çelik Izgara
| Malzeme: | Q235 |
|---|---|
| Rulman çubuğu: | 30, 40, 50 |
| Bükülmüş çubuk: | 6mm |
SS 304 Çelik Çubuk Izgara Dış Mekan Drenaj Paslanmaz Çelik Izgara Tırtıklı Kaymaz Izgara
| Başvuru: | Zemin, Geçit, Endüstriyel platform, çelik yapı, drenaj |
|---|---|
| Malzeme: | Çelik, Q235,304 316 Paslanmaz Çelik |
| Yüzey İşlem: | Sıcak Daldırma Galvanizli, boyama, Galvanizli |
Sıcak daldırma galvanizli dişli çelik ızgaralı platform basamak plakası
| Malzeme: | Çelik, Q235, SS316, Alüminyum Hasır |
|---|---|
| Genişlik: | 995 mm, 1,5 m, 600-1250 mm, 0,3 m, 824 mm'ye kadar |
| Uzunluk: | max 6000mm, 0.8m, Müşterinin Talebi, 2m |
657/30/100 Ağır Hizmet Tipi Çelik Izgara Sıcak Daldırma Galvanizli Yaya Kanalı Takılı
| Malzeme: | Çelik, Galvanizli Sac, alüminyum, SS316L |
|---|---|
| Yüzey işleme: | Sıcak Daldırma Galvanizli, boyalı, galvanizli, İşlenmemiş, Sıcak Daldırma Galvanizli |
| Ürün adı: | çelik ızgara, su kuyusu kapağı için sıcak daldırma galvanizli ağır hizmet tipi çelik ızgara, sıcak d |
Rulman Ağır Bitmiş Tırtıklı Çelik Izgara Kapak Plakası Endüstriyel
| Malzeme: | Çelik, Q235, q235 karbon çeliği |
|---|---|
| Tip: | Düz Çubuk Izgara, Tırtıklı Çubuk Izgara, Düz, tırtıklı |
| Kalınlık: | 2mm-6mm |

