Tüm ürünler
-
Endüstriyel Çelik Izgara
-
Tırtıklı Çelik Izgara
-
Ağır Hizmet Tipi Çelik Izgara
-
Izgara Açma Kapağı
-
Kayma Önleyici Izgara
-
Çelik Merdiven Izgaraları
-
Fiberglas Izgara Panelleri
-
Paslanmaz Çelik Izgara
-
Alüminyum Bar Izgara
-
Metal Çit Klipleri
-
Genişletilmiş Sac
-
Delikli Metal Levha
-
Kaynaklı Ağ Çit
-
zincir bağlantı çit
-
Gabion Hasır
-
paslanmaz çelikten kafes
-
Metal Filtre
-
Andy SimpsonBu fabrikanın uzun vadeli bir ortağıyım. Bir saha gezisine çıktım. Fabrika güçlü ve ızgara kalitesi çok iyi. 2017 yılında bu ızgara tedarikçisiyle işbirliği yaptım. Bu fabrikanın çok güçlü olması ve aynı zamanda yerel ızgara fabrikalarının başında gelmesi beni şaşırtmıştı. -
David ZhangMüşterim bana çok pürüzsüz olduğunu söyledi. -
Ajay ParateBu fabrikada FRP ızgarası hakkında bir gözetleme makinesi yerleştirdim.
anahtar kelimeler [ machine pressure welding industrial steel grating ] eşleşme 323 Ürünler.
Geçit Araba Yolu Podyum OEM Endüstriyel Çelik Izgara
| Malzeme: | Q235, Q195 |
|---|---|
| Bitiş: | galvanizli |
| Ürün adı: | çelik ızgara, Endüstriyel Platform Metal Yapı Malzemesi Çelik Izgara ağırlığı, endüstriyel zemin çel |
drenaj kanalı için sıcak daldırma galvanizli pres kaynaklı 2mm çelik ızgara
| Malzeme: | Çelik, Q235, düşük karbonlu çelik, paslanmaz çelik galvanizli çelik |
|---|---|
| Yüzey işleme: | Sıcak Daldırma Galvanizli, Boyalı, galvanizli, Siyah, işlenmemiş |
| Ürün adı: | çelik ızgara, Endüstriyel Platform Metal Yapı Malzemesi Çelik Izgara ağırlığı, uzun süre endüstriyel |
Petrol Sahası Bakım Ekipmanları Adım Plakası İçin Açık Deniz Endüstriyel Çelik Izgara
| Tip: | Düz Çubuk Izgara, Tırtıklı Çubuk Izgara, Düz, tırtıklı |
|---|---|
| Renk: | Gümüş, Gümüş veya gereği olarak, yeşil, siyah, Beyaz |
| uzunluk: | max 6000mm, 0.8m, Müşterinin Talebi, 2m |
Kaynaklı Geçit Q235 Sınıfı Endüstriyel Çelik Izgara Anti Pas
| Garanti: | 2 yıl |
|---|---|
| boyut: | özelleştirilmiş |
| Alaşım Veya Değil: | Alaşımsız |
30 mm'lik rulman çubuğu aralığı ile paslanmaz çelik endüstriyel yürüyüş ızgaraları
| tip çubuğu: | düz çubuk |
|---|---|
| Liman: | tianjin |
| yatak çubuğu aralığı: | 30 mm |
Basın kaynak düz galvanizli çelik ızgara Güçlü dayanıklı ham maddeler Yüksek dayanıklılık
| Şekli: | isteğiniz gibi |
|---|---|
| Sınıf: | Q235, Q345, vb. |
| tip çubuğu: | düz çubuk |
Dayanıklı çelik zemin döşeme için 3 mm çapraz çubuklu paslanmaz çelik ızgara
| Izgara Standardı: | YB/T4001.1-2007 |
|---|---|
| Çapraz Çubuk Kalınlığı: | 3mm |
| yatak çubuğu aralığı: | 30 mm |
30mm Ağır Güçlü Anti kayma Hot Dip Galvanize T Bar Endüstriyel Çelik Güvenlik Izgara
| Çapraz Çubuk Kalınlığı: | 3mm |
|---|---|
| Yüzey: | Sıcak Galvanizli, pürüzsüz, gümüş |
| kaynak teknolojisi: | Makine Basınçlı Kaynak |
Şekil özelleştirilebilir, yeni çelik ızgara çeşitli işleme teknolojisi
| Özellik: | Yüzeyde Parlak,modern |
|---|---|
| Rulman Çubuğu Aralığı: | 30 mm |
| Anahtar Kelime: | Çelik Zemin Döşeme Izgarası |
Ağır Güçlü Paslanmaz Çelik Düz Çelik Izgara Uzun Süren Performans için Kaynatılmış
| Type Bar: | Flat Bar |
|---|---|
| Yapı: | Paslanmaz çelik |
| Product Process: | Welding |

