Tüm ürünler
-
Endüstriyel Çelik Izgara
-
Tırtıklı Çelik Izgara
-
Ağır Hizmet Tipi Çelik Izgara
-
Izgara Açma Kapağı
-
Kayma Önleyici Izgara
-
Çelik Merdiven Izgaraları
-
Fiberglas Izgara Panelleri
-
Paslanmaz Çelik Izgara
-
Alüminyum Bar Izgara
-
Metal Çit Klipleri
-
Genişletilmiş Sac
-
Delikli Metal Levha
-
Kaynaklı Ağ Çit
-
zincir bağlantı çit
-
Gabion Hasır
-
paslanmaz çelikten kafes
-
Metal Filtre
-
Andy SimpsonBu fabrikanın uzun vadeli bir ortağıyım. Bir saha gezisine çıktım. Fabrika güçlü ve ızgara kalitesi çok iyi. 2017 yılında bu ızgara tedarikçisiyle işbirliği yaptım. Bu fabrikanın çok güçlü olması ve aynı zamanda yerel ızgara fabrikalarının başında gelmesi beni şaşırtmıştı. -
David ZhangMüşterim bana çok pürüzsüz olduğunu söyledi. -
Ajay ParateBu fabrikada FRP ızgarası hakkında bir gözetleme makinesi yerleştirdim.
anahtar kelimeler [ industries stainless steel grating ] eşleşme 1237 Ürünler.
5mm Kalınlık Tırtıklı Tip Izgara Paslanmaz 304 Çelik Bar
| Renk: | Şerit, özel renk |
|---|---|
| Başvuru: | merdiven, geçit platformu, drenaj |
| Rulman çubuğu aralığı: | 30 mm, 40 mm, 50 mm |
Ağır Hizmet Tipi Çelik Çubuk Izgara Q355 Sıcak Daldırma Galvanizli Kaynak 5mm Düz Çubuk kalınlığı
| çapraz çubuk aralığı: | Müşterilerin gereksinimi olarak |
|---|---|
| Boyut: | özelleştirilmiş |
| Renk: | Gümüş veya gereklilik olarak |
Galvanizli Geçit Panelleri İçin Tip I Bar Endüstriyel Çelik Izgara
| Ürün adı: | Ben Bar Çelik Izgara yazın |
|---|---|
| Uzunluğu: | 6000mm |
| Genişlik: | 1000mm |
Hendek Kapağı OEM ODM Hizmeti için Sıcak Daldırma Galvanizli Çelik Bileşik
| Malzeme: | Çelik veya paslanmaz çelik |
|---|---|
| Uzunluğu: | 6m'den küçük veya ona eşit |
| Genişlik: | -Customed yapılan |
Özel Çelik Izgara Klipsleri / Galvanizli Izgara Klipsleri Gümüş Görünüm
| Ürün adı: | Galvanizli Çelik Izgara Klipsleri |
|---|---|
| Malzeme: | Hafif Çelik, Paslanmaz Çelik |
| Belirtimi: | 40 mm / 30 mm / 38 mm |
Galvanizli Çelik Izgara Sabitleme Klipleri Hafif Çelik Malzeme Uzun Çalışma Ömrü
| Ürün adı: | Galvanizli Çelik Bar Izgara Klipsleri |
|---|---|
| Malzeme: | Hafif Çelik, Paslanmaz Çelik |
| Belirtimi: | 20mm / 30mm / 35mm / 38mm / 40mm |
Hafif Çelik Izgara Klipsleri / Metal Izgara Klipsleri Polonya Yüzey İşlem
| Ürün adı: | Metal Izgara Klipsleri |
|---|---|
| Malzeme: | Paslanmaz Çelik / Hafif Çelik |
| Hisse senedi: | Ortak özellikleri |
Bina veya Sanayi Bölgesi için Ağır Hizmet Özelleştirilebilir Çelik Tırtıklı Bar Izgarası
| Malzeme: | Q235, Q195 |
|---|---|
| Yüzey: | galvanizli |
| Ürün adı: | çelik ızgara, Endüstriyel Platform Metal Yapı Malzemesi Çelik Izgara ağırlığı, endüstriyel zemin çel |
Kaynaklı Çelik Platform 19w4 5mm Sıcak Daldırma Galvanizli Izgara
| tip: | sade |
|---|---|
| Malzeme: | Çelik, Q235, paslanmaz çelik galvanizli çelik |
| Kalınlık: | 2mm-5mm, 5mm, 6mm, 2.0mm-5.0mm, 1.5mm ~ 6mm |
Açı Çerçeveli 30 * 3mm Izgara Hendek Kapağı Tırtıklı Çelik Çubuk
| Yüzey işleme: | Sıcak Daldırma Galvanizli, boyalı, Toz Boya, boyama |
|---|---|
| Malzeme: | Çelik, fiberglas, ASTM A36 A1011 A569 Q235 |
| Başvuru: | Zemin, Geçit, Endüstriyel Platform, köprü, Hendek Kanalizasyonları |

