Tüm ürünler
-
Endüstriyel Çelik Izgara
-
Tırtıklı Çelik Izgara
-
Ağır Hizmet Tipi Çelik Izgara
-
Izgara Açma Kapağı
-
Kayma Önleyici Izgara
-
Çelik Merdiven Izgaraları
-
Fiberglas Izgara Panelleri
-
Paslanmaz Çelik Izgara
-
Alüminyum Bar Izgara
-
Metal Çit Klipleri
-
Genişletilmiş Sac
-
Delikli Metal Levha
-
Kaynaklı Ağ Çit
-
zincir bağlantı çit
-
Gabion Hasır
-
paslanmaz çelikten kafes
-
Metal Filtre
-
Andy SimpsonBu fabrikanın uzun vadeli bir ortağıyım. Bir saha gezisine çıktım. Fabrika güçlü ve ızgara kalitesi çok iyi. 2017 yılında bu ızgara tedarikçisiyle işbirliği yaptım. Bu fabrikanın çok güçlü olması ve aynı zamanda yerel ızgara fabrikalarının başında gelmesi beni şaşırtmıştı. -
David ZhangMüşterim bana çok pürüzsüz olduğunu söyledi. -
Ajay ParateBu fabrikada FRP ızgarası hakkında bir gözetleme makinesi yerleştirdim.
anahtar kelimeler [ industries stainless steel grating ] eşleşme 1237 Ürünler.
Dikişli çelik ızgara, gelişmiş anti kayma etkisi
| Ürün Malzeme Çeşitliliği: | Düz Çelik, Büküm Çelik, Desen Plakası |
|---|---|
| Izgara Standardı: | YB/T4001-2007 |
| Rulman Çubuğu Tipi: | tırtıklı |
Patlama Dayanıklı Çelik ızgara, Özel Fırsatlar İçin Uygun
| Ürün Malzeme Çeşitliliği: | Düz Çelik, Büküm Çelik, Desen Plakası |
|---|---|
| Izgara Standardı: | YB/T4001-2007 |
| Rulman Çubuğu Tipi: | tırtıklı |
Ses yalıtımı yapan çelik ızgara, gürültü müdahalelerini azaltır
| Ürün Malzeme Çeşitliliği: | Düz Çelik, Büküm Çelik, Desen Plakası |
|---|---|
| Izgara Standardı: | YB/T4001-2007 |
| Rulman Çubuğu Tipi: | tırtıklı |
Perforasyonlu Çelik Kısayolları: Gelişmiş Havalandırma ve Işık Işınlama
| Enine Çubuk Malzemesi: | Bükülmüş Kare Çelik, Yuvarlak Çelik veya Düz Çelik |
|---|---|
| Çubuk Aralığı: | 50mm, 100mm. |
| Uygulama: | Zorlu ortamlara uygundur |
Tozla Kaplı Çelik Çitler: Yumuşak, Çekici ve Kalıcı
| Alüminyum Alaşım Özellikleri: | Hafif Ağırlık, Yüksek Mukavemet ve İyi Korozyon Direnci, Havacılık ve İnşaat Alanlarında Yaygın Olar |
|---|---|
| Ürün Tanımı: | Çelik ızgara, güçlü yük taşıma kapasitesi, iyi kaymazlık, havalandırma, ısı dağılımı, korozyon diren |
| İşlenmemiş içerikler: | Düz Çelik, Büküm Çelik, Desen Plakası |
Alüminyum çerçeveli çelik ızgaralar: Hafif ve korozyona dayanıklı tasarım
| Alüminyum Alaşım Özellikleri: | Hafif Ağırlık, Yüksek Mukavemet ve İyi Korozyon Direnci, Havacılık ve İnşaat Alanlarında Yaygın Olar |
|---|---|
| Ürün Tanımı: | Çelik ızgara, güçlü yük taşıma kapasitesi, iyi kaymazlık, havalandırma, ısı dağılımı, korozyon diren |
| İşlenmemiş içerikler: | Düz Çelik, Büküm Çelik, Desen Plakası |
Yüksek Görünürlüklü Kaplama Çelik Çitler: Düşük Işık Koşullarında Güvenliği Artırmak
| Alüminyum Alaşım Özellikleri: | Hafif Ağırlık, Yüksek Mukavemet ve İyi Korozyon Direnci, Havacılık ve İnşaat Alanlarında Yaygın Olar |
|---|---|
| Ürün Tanımı: | Çelik ızgara, güçlü yük taşıma kapasitesi, iyi kaymazlık, havalandırma, ısı dağılımı, korozyon diren |
| İşlenmemiş içerikler: | Düz Çelik, Büküm Çelik, Desen Plakası |
Birbirine bağlanan çelik ızgara, esnek ve uygun bir kombinasyon
| Ürün Malzeme Çeşitliliği: | Düz Çelik, Büküm Çelik, Desen Plakası |
|---|---|
| Izgara Standardı: | YB/T4001-2007 |
| Rulman Çubuğu Tipi: | tırtıklı |
Kimyasal Platform Endüstriyel Çelik Izgara / Sıcak Daldırma Galvanizli Izgara
| Hammadde: | Q235 |
|---|---|
| Taşıyan çubuk boyutu: | 32mm * 5mm |
| Rulman alanı: | 30mm |
Galvanizli Anti kayma kare şekli yük kapasitesi paslanmaz çelik yuvarlak ızgara
| Bakım: | Düşük |
|---|---|
| Kaymaz Performans: | Harika. |
| Renk: | Gümüş, Siyah, Kırmızı vb. |

