Tüm ürünler
-
Endüstriyel Çelik Izgara
-
Tırtıklı Çelik Izgara
-
Ağır Hizmet Tipi Çelik Izgara
-
Izgara Açma Kapağı
-
Kayma Önleyici Izgara
-
Çelik Merdiven Izgaraları
-
Fiberglas Izgara Panelleri
-
Paslanmaz Çelik Izgara
-
Alüminyum Bar Izgara
-
Metal Çit Klipleri
-
Genişletilmiş Sac
-
Delikli Metal Levha
-
Kaynaklı Ağ Çit
-
zincir bağlantı çit
-
Gabion Hasır
-
paslanmaz çelikten kafes
-
Metal Filtre
-
Andy SimpsonBu fabrikanın uzun vadeli bir ortağıyım. Bir saha gezisine çıktım. Fabrika güçlü ve ızgara kalitesi çok iyi. 2017 yılında bu ızgara tedarikçisiyle işbirliği yaptım. Bu fabrikanın çok güçlü olması ve aynı zamanda yerel ızgara fabrikalarının başında gelmesi beni şaşırtmıştı. -
David ZhangMüşterim bana çok pürüzsüz olduğunu söyledi. -
Ajay ParateBu fabrikada FRP ızgarası hakkında bir gözetleme makinesi yerleştirdim.
anahtar kelimeler [ industries stainless steel grating ] eşleşme 1237 Ürünler.
Sıcak Galvanize Yumuşak Gümüş çubuk ızgara 30mm düz rulman çubuğu ile
| Yüzey: | Sıcak Galvanizli, pürüzsüz, gümüş |
|---|---|
| tip çubuğu: | düz çubuk |
| Ürün Süreci: | Kaynak |
Makine basıncı kaynaklı 3mm çapraz çubuklu Endüstriyel Çelik Zemin Çitleri
| Çapraz Çubuk Kalınlığı: | 3mm |
|---|---|
| Paketleme: | Palet, 1 ADET/KUTU, Ahşap Kutu |
| Özellik: | Yüzeyde Parlak,modern |
Galvanizli Çelik Çubuk Izgara / Profesyonel Izgara Üreticisi
| Doku: | Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Malzeme: | Çelik, Q235 |
| tip: | Düz Çubuk Izgara, Tırtıklı Çubuk Izgara, tırtıklı |
Fabrika Kaynağı Çelik Izgara Plakası Drenaj Hendek Kapağı Alüminyum Izgara
| Doku: | Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Malzeme: | Çelik, Q235 |
| tip: | Düz Çubuk Izgara, Tırtıklı Çubuk Izgara, tırtıklı |
A325 Standart Panel Alüminyum ızgara 32mm x 5mm / 30/100 tırtıklı yüzey
| Doku: | Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Malzeme: | Çelik, Q235 |
| tip: | Düz Çubuk Izgara, Tırtıklı Çubuk Izgara, tırtıklı |
Metal Izgara Kılavuzu: Çubuk Izgara ve Güvenlik Izgarası Metal Izgara Kılavuzu: Çubuk Izgara ve Güvenlik Izgarası
| Doku: | Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Malzeme: | Çelik, Q235 |
| tip: | Düz Çubuk Izgara, Tırtıklı Çubuk Izgara, tırtıklı |
Endüstriyel zemin için 30 mm sıcak batırılmış galvanizli demir ızgara
| yatak çubuğu aralığı: | 30 mm |
|---|---|
| Özellik: | Yüzeyde Parlak,modern |
| Paketleme: | Palet, 1 ADET/KUTU, Ahşap Kutu |
Makine Basıncı kaynaklı çelik zemin ızgaraları 30mm çapraz çubuk aralık
| kaynak teknolojisi: | Makine Basınçlı Kaynak |
|---|---|
| Ürün Süreci: | Kaynak |
| fabrika: | evet, 1990'dan beri |
İşyerinizde Güvenliği ve Verimliliği Sağlayan Genel 32*5 Çelik Güvenlik Çitleri
| Size: | As Per Drawing,commoned 32*5 |
|---|---|
| Product Material Diversity: | Flat Steel, Twist Steel, Pattern Plate |
| Grating Standard: | YB/T4001-2007 |
30mm Ağır Güçlü Anti kayma Hot Dip Galvanize T Bar Endüstriyel Çelik Güvenlik Izgara
| Çapraz Çubuk Kalınlığı: | 3mm |
|---|---|
| Yüzey: | Sıcak Galvanizli, pürüzsüz, gümüş |
| kaynak teknolojisi: | Makine Basınçlı Kaynak |

