Tüm ürünler
-
Endüstriyel Çelik Izgara
-
Tırtıklı Çelik Izgara
-
Ağır Hizmet Tipi Çelik Izgara
-
Izgara Açma Kapağı
-
Kayma Önleyici Izgara
-
Çelik Merdiven Izgaraları
-
Fiberglas Izgara Panelleri
-
Paslanmaz Çelik Izgara
-
Alüminyum Bar Izgara
-
Metal Çit Klipleri
-
Genişletilmiş Sac
-
Delikli Metal Levha
-
Kaynaklı Ağ Çit
-
zincir bağlantı çit
-
Gabion Hasır
-
paslanmaz çelikten kafes
-
Metal Filtre
-
Andy SimpsonBu fabrikanın uzun vadeli bir ortağıyım. Bir saha gezisine çıktım. Fabrika güçlü ve ızgara kalitesi çok iyi. 2017 yılında bu ızgara tedarikçisiyle işbirliği yaptım. Bu fabrikanın çok güçlü olması ve aynı zamanda yerel ızgara fabrikalarının başında gelmesi beni şaşırtmıştı. -
David ZhangMüşterim bana çok pürüzsüz olduğunu söyledi. -
Ajay ParateBu fabrikada FRP ızgarası hakkında bir gözetleme makinesi yerleştirdim.
anahtar kelimeler [ industries stainless steel grating ] eşleşme 1237 Ürünler.
Genişletilmiş Çelik Izgara Klipsleri, Zemin Izgarası Klipsleri Kayma Direnci
| Ürün adı: | Paslanmaz Çelik Izgara Klipsleri |
|---|---|
| Ürün tarihi: | Miktarına bağlıdır |
| Malzeme: | SS316 / SS304 / SS316L |
Podyum / Platform İçin Basınçlı Kilidi Galvanizli Endüstriyel Çelik Izgara
| Ürün adı: | Basınçlı Kilit Galvanizli Izgara |
|---|---|
| Malzeme: | Çelik, Q235, Q235 Karbon Çelik, Düşük Karbonlu Çelik, Paslanmaz Çelik Galvanizli Çelik |
| Yüzey işleme: | Sıcak Daldırma Glavanized, Boyalı, Glavania |
Makine Basıncı Saldırılmış Endüstriyel Çelik Zemin ızgaraları Yumuşak Parlak Yüzey
| Paketleme: | Palet, 1 ADET/KUTU, Ahşap Kutu |
|---|---|
| fabrika: | evet, 1990'dan beri |
| Liman: | tianjin |
Makine Basıncı Saldırılmış Endüstriyel Çelik Zemin ızgaraları Yumuşak Parlak Yüzey
| Paketleme: | Palet, 1 ADET/KUTU, Ahşap Kutu |
|---|---|
| fabrika: | evet, 1990'dan beri |
| Liman: | tianjin |
En iyi performans ve verimlilik için havalandırılmış ve ısı dağıtan çelik ızgara plağı
| Özellik: | Yüzeyde Parlak,modern |
|---|---|
| Rulman Çubuğu Aralığı: | 30 mm |
| Anahtar Kelime: | Çelik Zemin Döşeme Izgarası |
Rüzgar ve kaymaz özellikleri ile, yapı kararlıdır ve özel boyutlu gümüş çelik ızgara olabilir
| Özellik: | Yüzeyde Parlak,modern |
|---|---|
| Rulman Çubuğu Aralığı: | 30 mm |
| Anahtar Kelime: | Çelik Zemin Döşeme Izgarası |
Sıcak Dip Galvanizli Çelik Çubuk Izgara Makinesi Basınç Kaynaklı
| ızgara boyutu: | 1000x1000mm |
|---|---|
| tip çubuğu: | düz çubuk |
| fabrika: | evet, 1990'dan beri |
YB/T4001.1-2007 Uyumlu Paslanmaz Düz Çukur Çitleri Yüksek İdrenaj İçin
| Fabrika: | evet, 1990'dan beri |
|---|---|
| Izgara Standardı: | YB/T4001.1-2007 |
| ızgara boyutu: | 1000x1000mm |
Endüstriyel yürüyüş yolları için ağır ağırlıklı galvanizli çelik çubuk ızgaraları
| Çapraz Çubuk Kalınlığı: | 3mm |
|---|---|
| Anahtar Kelime: | Çelik Zemin Döşeme Izgarası |
| ızgara boyutu: | 1000x1000mm |
Endüstriyel sınıf korozyon geçirmez alüminyum ızgara geçit
| Malzeme: | Çelik, Alüminyum, Paslanmaz Çelik |
|---|---|
| Korozyon Direnci: | Harika. |
| Renk: | Gümüş, Siyah, Kırmızı vb. |

