Tüm ürünler
-
Endüstriyel Çelik Izgara
-
Tırtıklı Çelik Izgara
-
Ağır Hizmet Tipi Çelik Izgara
-
Izgara Açma Kapağı
-
Kayma Önleyici Izgara
-
Çelik Merdiven Izgaraları
-
Fiberglas Izgara Panelleri
-
Paslanmaz Çelik Izgara
-
Alüminyum Bar Izgara
-
Metal Çit Klipleri
-
Genişletilmiş Sac
-
Delikli Metal Levha
-
Kaynaklı Ağ Çit
-
zincir bağlantı çit
-
Gabion Hasır
-
paslanmaz çelikten kafes
-
Metal Filtre
-
Andy SimpsonBu fabrikanın uzun vadeli bir ortağıyım. Bir saha gezisine çıktım. Fabrika güçlü ve ızgara kalitesi çok iyi. 2017 yılında bu ızgara tedarikçisiyle işbirliği yaptım. Bu fabrikanın çok güçlü olması ve aynı zamanda yerel ızgara fabrikalarının başında gelmesi beni şaşırtmıştı. -
David ZhangMüşterim bana çok pürüzsüz olduğunu söyledi. -
Ajay ParateBu fabrikada FRP ızgarası hakkında bir gözetleme makinesi yerleştirdim.
anahtar kelimeler [ serrated bar industrial steel grating ] eşleşme 981 Ürünler.
Ağır Hizmet Tipi Galvanizli Hendek Kapağı Çelik Izgara 50mm Yükleme Çubuğu Derinliği
| Malzeme: | Çelik |
|---|---|
| Yüzey işleme: | Sıcak Daldırma Galvanizli |
| Başvuru: | Hendek Drenajlar |
Yüksek kaliteli çelikten yapılmış ızgara, mükemmel yük taşıma kapasitesi
| Taşıma Paketi: | Paletli Çelik Bant |
|---|---|
| Rulman Çubuğu Tipi: | tırtıklı |
| Boyut: | Genişlik: 100mm, 150mm, 200mm, 250mm, 300mm; Uzunluk: 1m-6m |
32*5 Özelleştirilebilir rulman çubuğu aralığı ile ortak dişli çelik ızgara
| düz çubuk: | 2mm 3mm 4mm 5mm 6mm 8mm 10mm 12mm |
|---|---|
| yatak çubuğu aralığı: | 30mm, 40mm, 50mm, vb. |
| OEM: | Kullanılabilir |
YB/T4001-2007 Standartı ile Yüklü Görevli Özelleştirilebilir Serfeli Çelik ızgara kayma karşıtı drenaj
| Rulman Çubuğu Aralığı: | 30mm,35mm,40mm Veya Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Taşıma Paketi: | Paletli Çelik Bantla Paketlenir |
| yatak çubuğu aralığı: | 30mm, 40mm, 50mm, vb. |
Basınçlı kaynaklı tırnaklı çelik ızgara ağır işlevli drenaj ve havalandırma çözümü
| Kaynaklı Yol: | Basınç Kaynaklı |
|---|---|
| Rulman Çubuğu Tipi: | tırtıklı |
| Özellikleri: | Kaymaz, Drenaj, Havalandırma |
3mm 35mm Güçlü Taşıma Çubuğu Ağır Güçlü Zemin için Çelik ızgara
| OEM: | Kullanılabilir |
|---|---|
| Rulman Çubuğu Aralığı: | 30mm,35mm,40mm Veya Özelleştirilmiş |
| Ürün Adı: | metal ızgara |
YB/T4001-2007 Standart Dikişli Çelik ızgara 2-5mm Kanama ve Havalandırma
| Yüzey: | Galvanizli, İşlenmemiş, Paslanmaz Çelik |
|---|---|
| Kalınlığı: | 2mm-5mm,5mm |
| Özellikleri: | Kaymaz, Drenaj, Havalandırma |
Standart Güvenlik Kaynaklı Tırtıklı galvanizli çelik ızgara kullanılmış endüstriyel platform
| Yüzey İşlem: | Sıcak daldırma galvanizli |
|---|---|
| Kalınlık: | 2/3/5mm |
| çapraz çubuk aralığı: | 50/100 mm |
Kaynaklı Çubuk Tırtıklı Çelik Izgara Ürünleri Galvanizli Zemin
| Malzeme: | Düşük karbonlu çelik |
|---|---|
| Yüzey İşlem: | Sıcak daldırma galvanizli |
| Başvuru: | Platform yürüme yolu ürünleri |
19w4 Ağır Hizmet Tipi Çelik Izgara Sıcak Daldırma Galvanizli Yürüyüş Yolu
| Başvuru: | Mesh, Filtre, Ekran, Dekorasyon vb. Koruma |
|---|---|
| Tip: | Delikli Hasır, Kaynaklı Hasır, Genişletilmiş Hasır |
| Malzeme: | Paslanmaz Çelik Tel, Alüminyum, Galvanizli Çelik Tel, Nikel vb. |

