Tüm ürünler
-
Endüstriyel Çelik Izgara
-
Tırtıklı Çelik Izgara
-
Ağır Hizmet Tipi Çelik Izgara
-
Izgara Açma Kapağı
-
Kayma Önleyici Izgara
-
Çelik Merdiven Izgaraları
-
Fiberglas Izgara Panelleri
-
Paslanmaz Çelik Izgara
-
Alüminyum Bar Izgara
-
Metal Çit Klipleri
-
Genişletilmiş Sac
-
Delikli Metal Levha
-
Kaynaklı Ağ Çit
-
zincir bağlantı çit
-
Gabion Hasır
-
paslanmaz çelikten kafes
-
Metal Filtre
-
Andy SimpsonBu fabrikanın uzun vadeli bir ortağıyım. Bir saha gezisine çıktım. Fabrika güçlü ve ızgara kalitesi çok iyi. 2017 yılında bu ızgara tedarikçisiyle işbirliği yaptım. Bu fabrikanın çok güçlü olması ve aynı zamanda yerel ızgara fabrikalarının başında gelmesi beni şaşırtmıştı. -
David ZhangMüşterim bana çok pürüzsüz olduğunu söyledi. -
Ajay ParateBu fabrikada FRP ızgarası hakkında bir gözetleme makinesi yerleştirdim.
anahtar kelimeler [ serrated bar industrial steel grating ] eşleşme 981 Ürünler.
Deformasyonu etkili bir şekilde önlemek için yük kapasitesi ve bükme direnci olan çelik ızgara plaka
| Uygulama: | Sanayi |
|---|---|
| yatak çubuğu aralığı: | 30mm, 40mm, 50mm, vb. |
| Izgara Standardı: | YB/T4001.1-2007 |
Yüksek hassasiyet ve boyut kontrolü, çelik ızgarasının müşteri özel gereksinimlerini etkili bir şekilde tamamlamak için
| Uygulama: | Sanayi |
|---|---|
| yatak çubuğu aralığı: | 30mm, 40mm, 50mm, vb. |
| Izgara Standardı: | YB/T4001.1-2007 |
Kaynak Endüstriyel Çelik Izgara SS304 Hammadde Korozyon Direnci
| Ürün adı: | Paslanmaz çelik ızgara levha |
|---|---|
| Hammadde: | SS304 |
| Taşıyan çubuk boyutu: | 30mm * 3mm |
Bir binanın zemini olarak görev yapan ve çevreyi süsleyen çelik bir ızgara
| Uygulama: | Sanayi |
|---|---|
| yatak çubuğu aralığı: | 30mm, 40mm, 50mm, vb. |
| Izgara Standardı: | YB/T4001.1-2007 |
Sıcak Daldırma Galvanizli Çelik Izgara / Ağır Hizmet Tipi Metal Izgara Rulman Önemli
| Yüzey İşlem: | Sıcak Daldırma Galvanizli, Boyalı, Galvanizli, Siyah |
|---|---|
| Renk: | gümüş, |
| Tip: | Düz Çubuk Izgara, Çelik Levha, 19-w-4, I tip veya tırtıklı, |
Özel Basın Kilit Çelik Izgara Düz Sıcak Daldırma Galvanizli Yüzey İşlem
| Ürün adı: | Çelik Kilit Izgarası |
|---|---|
| Hammadde: | Q235 |
| Ödeme koşulları: | L/C T/T |
Sıcak daldırma galvanizli paslanmaz çelik endüstriyel geçit çelik ızgara
| Malzeme: | düşük karbonlu çelik |
|---|---|
| Yüzey işleme: | Sıcak Daldırma Galvaniz |
| Ürün adı: | Sıcak daldırma galvanizli paslanmaz çelik endüstriyel geçit çelik ızgara |
Özel boyutta sıcak daldırma galvanizli endüstriyel geçit çelik ızgara
| Malzeme: | düşük karbonlu çelik |
|---|---|
| Yüzey işleme: | Sıcak Daldırma Galvaniz |
| Ürün adı: | Özel boyutta sıcak daldırma galvanizli endüstriyel geçit çelik ızgara |
Güvenlik platformu için iyi fiyat galvanizli endüstriyel uç çelik ızgara
| Malzeme: | düşük karbonlu çelik |
|---|---|
| Yüzey işleme: | Sıcak Daldırma Galvaniz |
| Ürün adı: | Güvenlik platformu için iyi fiyat galvanizli endüstriyel uç çelik ızgara |
İyi fabrika galvanizli kaynaklı hafif endüstriyel uçlu çelik ızgara
| Malzeme: | düşük karbonlu çelik |
|---|---|
| Yüzey işleme: | Sıcak Daldırma Galvaniz |
| Ürün adı: | İyi fabrika galvanizli kaynaklı hafif endüstriyel uçlu çelik ızgara |

