Tüm ürünler
-
Endüstriyel Çelik Izgara
-
Tırtıklı Çelik Izgara
-
Ağır Hizmet Tipi Çelik Izgara
-
Izgara Açma Kapağı
-
Kayma Önleyici Izgara
-
Çelik Merdiven Izgaraları
-
Fiberglas Izgara Panelleri
-
Paslanmaz Çelik Izgara
-
Alüminyum Bar Izgara
-
Metal Çit Klipleri
-
Genişletilmiş Sac
-
Delikli Metal Levha
-
Kaynaklı Ağ Çit
-
zincir bağlantı çit
-
Gabion Hasır
-
paslanmaz çelikten kafes
-
Metal Filtre
-
Andy SimpsonBu fabrikanın uzun vadeli bir ortağıyım. Bir saha gezisine çıktım. Fabrika güçlü ve ızgara kalitesi çok iyi. 2017 yılında bu ızgara tedarikçisiyle işbirliği yaptım. Bu fabrikanın çok güçlü olması ve aynı zamanda yerel ızgara fabrikalarının başında gelmesi beni şaşırtmıştı. -
David ZhangMüşterim bana çok pürüzsüz olduğunu söyledi. -
Ajay ParateBu fabrikada FRP ızgarası hakkında bir gözetleme makinesi yerleştirdim.
anahtar kelimeler [ serrated bar industrial steel grating ] eşleşme 981 Ürünler.
Fabrika Fiyatı İnşaat Malzemesi Yapı Malzemesi Sıcak Battırılmış Galvanizli Çelik ızgara
| Renk: | Gümüş,özel renk |
|---|---|
| Uygulama: | merdiven,yürüyüş yolu platformu,drenaj |
| yatak çubuğu aralığı: | 30mm,40mm,50mm |
Yuvarlak Çubuklu Çapraz Santral İçin Sıcak Daldırma Galvanizli Çelik Izgara
| Standart ızgara: | YB / T4001.1-2007 |
|---|---|
| Ambalaj: | Ahşap veya çelik palet |
| Hammadde: | Q235 / S235JR |
Paslanmaz Yer Sifonu Hendek Izgarası Yürüme Yolu Drenaj Kapak Paneli Çelik Izgara
| İsim: | Paslanmaz Çelik Izgara |
|---|---|
| Başvuru: | Zemin, Geçit, platform, merdiven basamağı, köprü |
| Yüzey İşlem: | Sıcak Daldırma Galvanizli, Boyalı, İşlenmemiş, Boyalı, Galvanizli |
Kalıcı, yüksek sıcaklığa dayanıklı gümüş çelik ızgara haline kalınmış çelik
| Uygulama: | Sanayi |
|---|---|
| yatak çubuğu aralığı: | 30mm, 40mm, 50mm, vb. |
| Izgara Standardı: | YB/T4001.1-2007 |
Çoklu Uygulama Kaynaklı Çelik Izgara (G353 / 30/100)
| Marka adı:: | TT |
|---|---|
| Ürün adı:: | Çelik ızgara |
| Tür:: | Düz Çubuk Izgara |
Sıcak Daldırma Galvanizli 10mm yükseklik Pres Kilitli Çelik Izgara Ağır Hizmet
| Renk: | Şerit, özel renk |
|---|---|
| Başvuru: | merdiven, geçit platformu, drenaj |
| Rulman çubuğu aralığı: | 30 mm, 40 mm, 50 mm |
İnşaat Malzemeleri Bar Zemin Ağır Hizmet Tipi Çelik Izgara Ss316l
| Malzeme: | Çelik, Galvanizli Sac, alüminyum, SS316L |
|---|---|
| Ürün adı: | çelik ızgara, su kuyusu kapağı için sıcak daldırma galvanizli ağır hizmet tipi çelik ızgara |
| Başvuru: | Zemin, Geçit, köprü, platform, çelik yapı |
Yeni kaynak işlemi maden tünel mühendisliği için çelik ızgara olarak kullanılabilir
| Uygulama: | Sanayi |
|---|---|
| yatak çubuğu aralığı: | 30mm, 40mm, 50mm, vb. |
| Izgara Standardı: | YB/T4001.1-2007 |
Yürüme Yolu Eskrim için Galvanizli Basın Kilit Çelik Izgara
| Ürün adı: | Çelik Kilit Izgarası |
|---|---|
| Standart ızgara: | Q235 / S235JR |
| Yüzey işleme: | HDG / Boyama / işlem görmeyen |
Kenarlı mühürleme yapısının kaynaklanması, çelik ızgara levhasının etkin akışı
| Uygulama: | Sanayi |
|---|---|
| yatak çubuğu aralığı: | 30mm, 40mm, 50mm, vb. |
| Izgara Standardı: | YB/T4001.1-2007 |

