Tüm ürünler
-
Endüstriyel Çelik Izgara
-
Tırtıklı Çelik Izgara
-
Ağır Hizmet Tipi Çelik Izgara
-
Izgara Açma Kapağı
-
Kayma Önleyici Izgara
-
Çelik Merdiven Izgaraları
-
Fiberglas Izgara Panelleri
-
Paslanmaz Çelik Izgara
-
Alüminyum Bar Izgara
-
Metal Çit Klipleri
-
Genişletilmiş Sac
-
Delikli Metal Levha
-
Kaynaklı Ağ Çit
-
zincir bağlantı çit
-
Gabion Hasır
-
paslanmaz çelikten kafes
-
Metal Filtre
-
Andy SimpsonBu fabrikanın uzun vadeli bir ortağıyım. Bir saha gezisine çıktım. Fabrika güçlü ve ızgara kalitesi çok iyi. 2017 yılında bu ızgara tedarikçisiyle işbirliği yaptım. Bu fabrikanın çok güçlü olması ve aynı zamanda yerel ızgara fabrikalarının başında gelmesi beni şaşırtmıştı. -
David ZhangMüşterim bana çok pürüzsüz olduğunu söyledi. -
Ajay ParateBu fabrikada FRP ızgarası hakkında bir gözetleme makinesi yerleştirdim.
anahtar kelimeler [ serrated bar industrial steel grating ] eşleşme 981 Ürünler.
Sıcak Daldırma Galvanizli Metal Yapı Malzemeleri Standart Ortak Çelik Izgara
| Malzeme: | çelik |
|---|---|
| Yüzey İşlem: | Sıcak daldırma galvanizli |
| Başvuru: | Zemin, Geçit, platform, merdiven basamağı, köprü |
Depo sıcak daldırma Galvanizli metal ızgara zemin paneli çelik ızgara
| Ürün adı: | çelik ızgara, Galvanizli, sıcak daldırma galvanizli kaymaz çubuk çelik ızgara ağırlığı, sıcak satış |
|---|---|
| Malzeme: | Çelik, Q235, SS316, Alüminyum Hasır |
| Standart: | ISO9001, AS1657, ANSI/NAAMM(MBG531-88), AS1657-1985, BS4592-1987 |
Herhangi bir ortamda güvenli ve güvenli yürüyüş yüzeyleri için en üst düzey tırmıklı çelik ızgara
| Uygulama: | Sanayi |
|---|---|
| yatak çubuğu aralığı: | 30mm, 40mm, 50mm, vb. |
| Izgara Standardı: | YB/T4001.1-2007 |
Uçak koleksiyon halkaları egzoz yığınları ve karbüratörler için tırnaklı çelik ızgara
| Uygulama: | Sanayi |
|---|---|
| yatak çubuğu aralığı: | 30mm, 40mm, 50mm, vb. |
| Izgara Standardı: | YB/T4001.1-2007 |
Endüstriyel Raf Rafları 300mm Ağır Hizmet Tipi Çelik Izgara
| Ürün adı: | Ağır Hizmet Tipi Çelik Izgara |
|---|---|
| Cercification: | ISO 9001-2015 |
| Malzeme: | Hafif Çelik, Düşük Karbonlu Çelik |
I Bar 25x5x3 30x5x3 32x5x3 40x5x3 Çelik Geçit Izgarası Endüstriyel Çelik Izgara
| Bükülmüş Çapraz Çubuk Pitch: | 38.1, 50, 60, 76, 80, 100, 101.6, 120mm, 2'' & 4'' |
|---|---|
| Yüzey işleme: | işlenmemiş (siyah), sıcak daldırma galvanizli, toz boyalı, elektrolizle, boyama |
| Malzeme Standardı: | Paslanmaz çelik 304, Hafif çelik ve Düşük karbonlu çelik, vb. |
Endüstriyel Platform Yürüyüş Yolu 3.0MM Kalınlık Paslanmaz Çelik Izgara
| Başvuru: | Zemin, Geçit, Endüstriyel platform, çelik yapı, drenaj |
|---|---|
| Malzeme: | Çelik, Q235,304 316 Paslanmaz Çelik |
| Yüzey İşlem: | Sıcak Daldırma Galvanizli, boyama, Galvanizli |
Kare Dayanıklı Ofis Binası 5mm 316 Paslanmaz Çelik Izgara
| Uygulama: | Zemin, Yürüme Yolu, Endüstriyel platform, çelik yapı, drenaj |
|---|---|
| Malzeme: | Çelik, Q235,304 316 Paslanmaz Çelik |
| Yüzey işleme: | Sıcak Daldırma Galvaniz, boya, Galvaniz |
505 325 11w4 Hendek Kapağı İçin Kaynaklı Çelik Çubuk Izgara Yapı Malzemesi
| Malzeme: | Q235, Q195 |
|---|---|
| Yüzey: | galvanizli |
| Ürün adı: | çelik ızgara, Endüstriyel Platform Metal Yapı Malzemesi Çelik Izgara ağırlığı, endüstriyel zemin çel |
Sıcak Daldırma Galvanizli Platform Çelik Izgara Pres Kaynaklı
| Malzeme: | Q235, Q195 |
|---|---|
| Bitiş: | galvanizli |
| Ürün adı: | çelik ızgara, Endüstriyel Platform Metal Yapı Malzemesi Çelik Izgara ağırlığı, endüstriyel zemin çel |

