Tüm ürünler
-
Endüstriyel Çelik Izgara
-
Tırtıklı Çelik Izgara
-
Ağır Hizmet Tipi Çelik Izgara
-
Izgara Açma Kapağı
-
Kayma Önleyici Izgara
-
Çelik Merdiven Izgaraları
-
Fiberglas Izgara Panelleri
-
Paslanmaz Çelik Izgara
-
Alüminyum Bar Izgara
-
Metal Çit Klipleri
-
Genişletilmiş Sac
-
Delikli Metal Levha
-
Kaynaklı Ağ Çit
-
zincir bağlantı çit
-
Gabion Hasır
-
paslanmaz çelikten kafes
-
Metal Filtre
-
Andy SimpsonBu fabrikanın uzun vadeli bir ortağıyım. Bir saha gezisine çıktım. Fabrika güçlü ve ızgara kalitesi çok iyi. 2017 yılında bu ızgara tedarikçisiyle işbirliği yaptım. Bu fabrikanın çok güçlü olması ve aynı zamanda yerel ızgara fabrikalarının başında gelmesi beni şaşırtmıştı. -
David ZhangMüşterim bana çok pürüzsüz olduğunu söyledi. -
Ajay ParateBu fabrikada FRP ızgarası hakkında bir gözetleme makinesi yerleştirdim.
anahtar kelimeler [ industries stainless steel grating ] eşleşme 1237 Ürünler.
Dış ortamlar için korozyona dayanıklı çelik ızgara
| Dayanıklılık: | Yüksek |
|---|---|
| Şekli: | Dikdörtgen, Kare, Yuvarlak |
| Korozyon Direnci: | Harika. |
Q235 Düz Depo Paslanmaz Çelik Bar Izgara
| Malzeme: | Q235, ASTM A 36 |
|---|---|
| Tür:: | Düz Çubuk Izgara, Tırtıklı Çubuk Izgara, ben çubuk tipi |
| Yüzey işleme: | sıcak daldırma galvanizli |
Sıcak Daldırma Çelik Izgara Çoklu Yüzey İşlemine Sahiptir (Galvanizli, İşlenmemiş, Boyalı)
| Malzeme: | ÇELİK |
|---|---|
| Yüzey işleme: | Sıcak Daldırma Galvaniz |
| tip: | düz çubuk ızgaralı, tırtıklı, düz, |
Q235 Karbon 30x5 Endüstriyel Çelik Izgara Ağır Hizmet Zemini
| Doku: | Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Malzeme: | Çelik, Q235 |
| Tip: | Düz Çubuk Izgara, Tırtıklı Çubuk Izgara, tırtıklı |
Metal Kırmızı Sprey Boya Endüstriyel Çelik Izgara Kaymaz Tırtıklı Çubuk Güvenlik Geçit
| Başvuru: | Zemin, Geçit, platform, merdiven basamağı, köprü |
|---|---|
| Genişlik: | Bedeninize göre |
| kullanım: | Genel Drenaj Alanı, banyo, garaj, Beton İnşaat Desteği, balkon vb. |
Ateşe Karşı Çelik ızgaralar, Güvenliği Sağlar
| Ürün Malzeme Çeşitliliği: | Düz Çelik, Büküm Çelik, Desen Plakası |
|---|---|
| Izgara Standardı: | YB/T4001-2007 |
| Rulman Çubuğu Tipi: | tırtıklı |
Yuvarlak Çubuklu Çapraz Santral İçin Sıcak Daldırma Galvanizli Çelik Izgara
| Standart ızgara: | YB / T4001.1-2007 |
|---|---|
| Ambalaj: | Ahşap veya çelik palet |
| Hammadde: | Q235 / S235JR |
Endüstriyel Çelik ızgarası Çeşitli Uygulamalar için Özelleştirilebilir ve Çeşitli
| Uygulama: | Sanayi |
|---|---|
| yatak çubuğu aralığı: | 30mm, 40mm, 50mm, vb. |
| Izgara Standardı: | YB/T4001.1-2007 |
Endüstriyel Çelik Çit Endüstriyel Çevre için Güçlü ve Güvenli Zemin
| Uygulama: | Sanayi |
|---|---|
| yatak çubuğu aralığı: | 30mm, 40mm, 50mm, vb. |
| Izgara Standardı: | YB/T4001.1-2007 |
Endüstriyel Çelik ızgarası Çeşitli Uygulamalar için Özelleştirilebilir ve Çeşitli
| Uygulama: | Sanayi |
|---|---|
| yatak çubuğu aralığı: | 30mm, 40mm, 50mm, vb. |
| Izgara Standardı: | YB/T4001.1-2007 |

