Tüm ürünler
-
Endüstriyel Çelik Izgara
-
Tırtıklı Çelik Izgara
-
Ağır Hizmet Tipi Çelik Izgara
-
Izgara Açma Kapağı
-
Kayma Önleyici Izgara
-
Çelik Merdiven Izgaraları
-
Fiberglas Izgara Panelleri
-
Paslanmaz Çelik Izgara
-
Alüminyum Bar Izgara
-
Metal Çit Klipleri
-
Genişletilmiş Sac
-
Delikli Metal Levha
-
Kaynaklı Ağ Çit
-
zincir bağlantı çit
-
Gabion Hasır
-
paslanmaz çelikten kafes
-
Metal Filtre
-
Andy SimpsonBu fabrikanın uzun vadeli bir ortağıyım. Bir saha gezisine çıktım. Fabrika güçlü ve ızgara kalitesi çok iyi. 2017 yılında bu ızgara tedarikçisiyle işbirliği yaptım. Bu fabrikanın çok güçlü olması ve aynı zamanda yerel ızgara fabrikalarının başında gelmesi beni şaşırtmıştı. -
David ZhangMüşterim bana çok pürüzsüz olduğunu söyledi. -
Ajay ParateBu fabrikada FRP ızgarası hakkında bir gözetleme makinesi yerleştirdim.
anahtar kelimeler [ industries stainless steel grating ] eşleşme 1237 Ürünler.
Delikli Yuvarlak Delikli Corten 5mm Hasır Paneller, Geçit veya Merdiven Basamakları İçin Delikli Hasır Bunnings
| Renk: | Şerit, özel renk |
|---|---|
| Başvuru: | merdiven, geçit platformu, drenaj |
| Tel çapı: | 0,6 mm, 0,8 mm, 1 mm, 1,2 mm, 1,5 mm, 1,8 mm, 2 mm, gereklilik |
Akustik Tavan İnce 0.3mm Galvanizli Genişletilmiş Sac Düşük Karbonlu Çelik
| paketleme: | ahşap kutu, ahşap veya palet |
|---|---|
| özellik: | Korozyon Direnci,Dayanıklı,Güzel,Kolay Montajlı,Çevre Dostu |
| Malzeme: | Galvanizli Çelik Tel, Paslanmaz Çelik Tel, Alüminyum, düşük karbonlu çelik, paslanmaz çelik sac |
Tarım için Özelleştirilmiş Rhombus 3mm Elmas Genişletilmiş Metal Hasır
| Garanti: | 2 yıl |
|---|---|
| Proje Çözümü iyonu: | 3D model tasarımı |
| Boyut: | özelleştirilmiş |
Çelik Elmas 0.1mm Dia Galvanizli Genişletilmiş Metal Çıta
| Tel Çapı: | 0.1-10mm veya Gereksinim |
|---|---|
| örgü stili: | Düz Örgü, delikli, Genişletilmiş metal örgü |
| Başvuru: | Mesh, Ekran, Dekorasyon, İnşaat, Endüstriyel Koruma |
Hafif Çelik Düzleştirilmiş 1220 * 2440mm Endüstriyel İçin Galvanizli Genişletilmiş Metal Hasır Sac
| tip: | Genişletilmiş Ağ, Delikli Ağ, genişletilmiş sac |
|---|---|
| Delik şekli: | Elmas, vb, Yuvarlak, altıgen, Üçgen |
| uzunluk: | Müşterilerin Gereksinimi |
Erozyon Koruması ve Eğim Güçlendirme için Yüksek Performanslı Gabyon Tel Ağı
| Yapı: | Paslanmaz çelik |
|---|---|
| tip çubuğu: | düz çubuk |
| Paketleme: | Palet, 1 ADET/KUTU, Ahşap Kutu |
1.5mm Sıcak Daldırma Galvanizli Kontrol Plakalı Merdiven Basamakları ve Yürüme Yolu
| Renk: | Şerit, özel renk |
|---|---|
| Malzeme: | Çelik |
| Yüzey İşlem: | Sıcak Daldırma Galvanizli, eleotro Galvanizli |
2.0mm-5.0mm Kalınlığı Perforasyonlu Metal Plaka 1000mm Genişlik
| Uygulama: | Sanayi |
|---|---|
| yatak çubuğu aralığı: | 30mm, 40mm, 50mm, vb. |
| Izgara Standardı: | YB/T4001.1-2007 |
3x6mm Mikro Delik Gerilmiş Alüminyum Elmas Örgü Levha
| Paketleme: | ahşap kutu, ahşap veya palet |
|---|---|
| Özellik: | Korozyon Direnci,Dayanıklı,Güzel,Kolay Montajlı,Çevre Dostu |
| Malzeme: | Galvanizli Çelik Tel, Paslanmaz Çelik Tel, Alüminyum, düşük karbonlu çelik, paslanmaz çelik sac |
1.8m Güvenlik ve Kalabalık Kontrol Bariyerleri Galvanizli
| Doku: | Tel örgü |
|---|---|
| Malzeme: | Çelik, Q235 |
| Tip: | Düz Çubuk Izgara, Tırtıklı Çubuk Izgara, tırtıklı |

