Tüm ürünler
-
Endüstriyel Çelik Izgara
-
Tırtıklı Çelik Izgara
-
Ağır Hizmet Tipi Çelik Izgara
-
Izgara Açma Kapağı
-
Kayma Önleyici Izgara
-
Çelik Merdiven Izgaraları
-
Fiberglas Izgara Panelleri
-
Paslanmaz Çelik Izgara
-
Alüminyum Bar Izgara
-
Metal Çit Klipleri
-
Genişletilmiş Sac
-
Delikli Metal Levha
-
Kaynaklı Ağ Çit
-
zincir bağlantı çit
-
Gabion Hasır
-
paslanmaz çelikten kafes
-
Metal Filtre
-
Andy SimpsonBu fabrikanın uzun vadeli bir ortağıyım. Bir saha gezisine çıktım. Fabrika güçlü ve ızgara kalitesi çok iyi. 2017 yılında bu ızgara tedarikçisiyle işbirliği yaptım. Bu fabrikanın çok güçlü olması ve aynı zamanda yerel ızgara fabrikalarının başında gelmesi beni şaşırtmıştı. -
David ZhangMüşterim bana çok pürüzsüz olduğunu söyledi. -
Ajay ParateBu fabrikada FRP ızgarası hakkında bir gözetleme makinesi yerleştirdim.
anahtar kelimeler [ industries stainless steel grating ] eşleşme 1237 Ürünler.
Q325 Çelik Bar Izgara Galvanizli Drenaj Demir Kapak Drenaj Hendek Zemin
| Malzeme: | Çelik, Q235, q235 karbon çeliği, düşük karbon çeliği |
|---|---|
| Yüzey İşlem: | Sıcak Daldırma Galvanizli, Boyalı, galvanizli, Siyah, işlenmemiş |
| Kalınlık: | 2 mm-5 mm, 5 mm, 6 mm, 2,0 mm-5,0 mm, 1,5 mm~6 mm |
Paslanmaz Tırtıklı Galvanizli Izgara Çit Drenaj Kanalı
| Malzeme: | Çelik, Q235, q235 karbon çeliği |
|---|---|
| Yüzey işleme: | Sıcak Daldırma Galvanizli, Boyalı, galvanizli, Siyah, işlenmemiş |
| Tip: | Düz Çubuk Izgara, Tırtıklı Çubuk Izgara, Düz, tırtıklı |
Gelişmiş aşınma direnci ile kayma karşıtı ızgara
| Korozyon Direnci: | Harika. |
|---|---|
| Kaymaz Performans: | Harika. |
| Renk: | Gümüş, Siyah, Kırmızı vb. |
Yüksek yük kapasitesine sahip galvanizli kayma karşıtı zemin ızgaraları
| Bakım: | Düşük |
|---|---|
| Yüzey işlemi: | Galvanizli, Boyalı, Eloksallı |
| Renk: | Gümüş, Siyah, Kırmızı vb. |
Kare Uygulamalar için Özel Kaymaz Kısayol
| Renk: | Gümüş, Siyah, Kırmızı vb. |
|---|---|
| Kalınlığı: | Özel |
| Dayanıklılık: | Yüksek |
Q235 Kaymaz Tırtıklı Pres Kilitli Bar Izgara Metal Yapı Malzemesi
| Malzeme: | Çelik, Q235 |
|---|---|
| tip: | Pres kaynaklı çelik ızgara |
| Izgara boyutu: | 3'x20',1000x1000mm,3x30',1000x6000mm ve tümü, vb. |
Metrekare Başına Ağır Hizmet Ağırlığı Q235 Metal Güvenlik Izgarası
| Doku: | Ağır Hizmet Sıcak Daldırma Galvanizli Çelik Bar Izgara Ağırlığı |
|---|---|
| Malzeme: | Çelik, Q235 |
| tip: | Düz Çubuk Izgara, Tırtıklı Çubuk Izgara, tırtıklı |
Q235 Yol Siper Kapağı Tırtıklı Metal Izgara Mesh Izgara Zemin Çubukları
| Malzeme: | Çelik, Q235, q235 karbon çeliği |
|---|---|
| Tip: | Düz Çubuk Izgara, Tırtıklı Çubuk Izgara, Düz, tırtıklı |
| Kalınlık: | 2mm-6mm |
Hafif Karbon Tırtıklı Çubuk Pres Kilidi Izgara Platformu Geçit
| Doku: | basın kilit çelik |
|---|---|
| Malzeme: | Çelik |
| Tip: | Düz Çubuk Izgara, Tırtıklı Çubuk Izgara, tırtıklı |
Yürüyüş Yolları İçin Yüksek Dayanıklılık Kaymaz Izgara Karesi
| Renk: | Gümüş, Siyah, Kırmızı vb. |
|---|---|
| Bakım onarım: | Düşük |
| Kurulum: | kolay |

