Tüm ürünler
-
Endüstriyel Çelik Izgara
-
Tırtıklı Çelik Izgara
-
Ağır Hizmet Tipi Çelik Izgara
-
Izgara Açma Kapağı
-
Kayma Önleyici Izgara
-
Çelik Merdiven Izgaraları
-
Fiberglas Izgara Panelleri
-
Paslanmaz Çelik Izgara
-
Alüminyum Bar Izgara
-
Metal Çit Klipleri
-
Genişletilmiş Sac
-
Delikli Metal Levha
-
Kaynaklı Ağ Çit
-
zincir bağlantı çit
-
Gabion Hasır
-
paslanmaz çelikten kafes
-
Metal Filtre
-
Andy SimpsonBu fabrikanın uzun vadeli bir ortağıyım. Bir saha gezisine çıktım. Fabrika güçlü ve ızgara kalitesi çok iyi. 2017 yılında bu ızgara tedarikçisiyle işbirliği yaptım. Bu fabrikanın çok güçlü olması ve aynı zamanda yerel ızgara fabrikalarının başında gelmesi beni şaşırtmıştı. -
David ZhangMüşterim bana çok pürüzsüz olduğunu söyledi. -
Ajay ParateBu fabrikada FRP ızgarası hakkında bir gözetleme makinesi yerleştirdim.
anahtar kelimeler [ industries stainless steel grating ] eşleşme 1237 Ürünler.
Gümüş Eloksallı Kaymaz Çekiş Sırtı Izgarası Özel Boyut
| Yükleme kapasitesi: | Yüksek |
|---|---|
| Şekil: | Dikdörtgen, Kare, Yuvarlak |
| Kalınlık: | Özelleştirilmiş |
Alüminyum Alaşımlı Delikli Tavan Kapağı Ucuz Endüstriyel Yürüyüş Yolu Izgarası Anodize Kaplamalı File Metal
| Ürün adı: | metal ızgara |
|---|---|
| Kalınlık: | 2mm-5mm,5mm |
| Sona ermek: | galvanizli |
Karbon Çelik 8mm Alüminyum Genişletilmiş Sac Çatı Geçit Izgarası
| Malzeme: | Alüminyum, düşük karbonlu çelik |
|---|---|
| Başvuru: | İnşaat, endüstriyel |
| Tip: | Genişletilmiş Ağ |
Endüstriyel Genişletilmiş Sac 4x8 Koruyucu Mesh Dokuma Gümüş Düz Dokuma Kaynağı
| Tip: | Genişletilmiş Ağ, Delikli Ağ, genişletilmiş sac |
|---|---|
| Delik Şekli: | Elmas, vb, Yuvarlak, altıgen, Üçgen |
| Uzunluk: | Müşterilerin Gereksinimi |
Hafif Çelik Galvanizli 1220x2440mm Endüstriyel İçin Genişletilmiş Sac
| Tip: | Genişletilmiş Ağ, Delikli Ağ, genişletilmiş sac |
|---|---|
| Delik Şekli: | Elmas, vb, Yuvarlak, altıgen, Üçgen |
| Uzunluk: | Müşterilerin Gereksinimi |
Yürüyüş Yolları Metal T6061 Malzeme Tırtıklı Alüminyum Izgara Kaymaz Yapı
| Malzeme: | 6063 T6 |
|---|---|
| Yüzey: | eloksal |
| Model numarası: | EM-025 |
3' Uzunluk Alüminyum Yapı Platformu Döşeme Güverte Geçit Kavrama Dikme Izgarası
| Doku: | delikli |
|---|---|
| Yüzey İşlem: | Sıcak/Soğuk - DIP/NO |
| Rulman: | Ürün özelliği |
Çeşitli Mezzanine Zeminleri Kolay Kurulum Süreci
| Uygulama: | Sanayi |
|---|---|
| yatak çubuğu aralığı: | 30mm, 40mm, 50mm, vb. |
| Izgara Standardı: | YB/T4001.1-2007 |
Uzunluk 4m Ön Galvanizli Çelik Güvenlik Elmas Kavrama Merdiven Basamağı
| renk: | Şerit, özel renk |
|---|---|
| Uygulama: | merdiven, geçit platformu, drenaj |
| Kalınlık: | 2.0 mm-5.0mm |
Elmas Galvanizli Kaymaz 1.5mm Kavrama Dikme Tahtası
| Malzeme: | alüminyum, galvanizli levha, paslanmaz çelik delikli tahta |
|---|---|
| Uygulama: | Banyo, delikli merdiven basamakları, Metal Güvenlik Izgarası |
| Yüzey işleme: | Sıcak / Soğuk - DIP / NO |

