Tüm ürünler
-
Endüstriyel Çelik Izgara
-
Tırtıklı Çelik Izgara
-
Ağır Hizmet Tipi Çelik Izgara
-
Izgara Açma Kapağı
-
Kayma Önleyici Izgara
-
Çelik Merdiven Izgaraları
-
Fiberglas Izgara Panelleri
-
Paslanmaz Çelik Izgara
-
Alüminyum Bar Izgara
-
Metal Çit Klipleri
-
Genişletilmiş Sac
-
Delikli Metal Levha
-
Kaynaklı Ağ Çit
-
zincir bağlantı çit
-
Gabion Hasır
-
paslanmaz çelikten kafes
-
Metal Filtre
-
Andy SimpsonBu fabrikanın uzun vadeli bir ortağıyım. Bir saha gezisine çıktım. Fabrika güçlü ve ızgara kalitesi çok iyi. 2017 yılında bu ızgara tedarikçisiyle işbirliği yaptım. Bu fabrikanın çok güçlü olması ve aynı zamanda yerel ızgara fabrikalarının başında gelmesi beni şaşırtmıştı. -
David ZhangMüşterim bana çok pürüzsüz olduğunu söyledi. -
Ajay ParateBu fabrikada FRP ızgarası hakkında bir gözetleme makinesi yerleştirdim.
anahtar kelimeler [ g325 floor steel grating ] eşleşme 155 Ürünler.
Ağır Hizmet Tipi Çelik Izgara / Büyük Metal Zemin Izgaraları Kayma Direnci
| Ürün adı: | Tırtıklı Ağır Hizmet Tipi Çelik Izgara |
|---|---|
| Hammadde: | Q235 |
| Sertifika: | ISO9001:2015 |
19-W-4 Tırtıklı Çelik Izgara / Açık Izgaralı Merdiven Basamakları Galvanizli Çelik
| Ürün adı: | Tırtıklı Galvanizli Çelik Izgara |
|---|---|
| Orijinal yerine: | Anping, Hebei |
| Hammadde: | Q235 |
Kaynaklı Endüstriyel Çelik Izgara, Hafif Çelik Izgaralı Düz Rulmanlı Bar
| Ürün adı: | Hafif çelik ızgara levha |
|---|---|
| Şirket doğa: | ISO9000: 2015 |
| Rulman Çubuğu Tipi: | Düz Tip |
Kaynak Endüstriyel Çelik Izgara SS304 Hammadde Korozyon Direnci
| Ürün adı: | Paslanmaz çelik ızgara levha |
|---|---|
| Hammadde: | SS304 |
| Taşıyan çubuk boyutu: | 30mm * 3mm |
Özel Ağır Hizmet Tipi Çelik Izgara / Paslanmaz Çelik Izgara 6mm Büküm Çubuğu
| Ürün adı: | Ağır Hizmet Tipi Çelik Izgara |
|---|---|
| Rulman Çubuğu: | 40 * 5 mm |
| Çapraz çubuk: | 6mm Büküm Çubuğu |
Kapalı Paslanmaz Çelik Zemin Izgarası Pres Tipi Çevre Koruma
| Ürün adı: | Galvanizli Swage Kilitli Izgara |
|---|---|
| Hammadde: | Q235 |
| SurfaceTreatment: | Sıcak Daldırma Galvaniz |
Döşeme Döşeme Geçit Çelik Izgara Tırtıklı Rulman Bar ISO9001 Sertifikası
| Ürün adı: | Galvanizli Tırtıklı Izgara |
|---|---|
| Hammadde: | Q235 |
| Sertifika: | ISO9001:2015 |
Endüstriyel Platform Tırtıklı Çelik Izgara Sıcak Daldırma Galvanizli Özellik
| Ürün adı: | Tırtıklı Çubuk Izgara |
|---|---|
| Hammadde: | Q235 / S235JR / S275JR |
| Rulman Çubuğu Tipi: | Tırtıklı |
Geçit Tırtıklı Çelik Izgara, Kaynaklı Çelik Bar Hafif Çelik Izgara
| Ürün adı: | Tırtıklı Kaynaklı Çelik Çubuk Izgara |
|---|---|
| Hammadde: | Hafif Çelik |
| Rulman Çubuğu: | 32mm * 5mm |
Galvanizli Tırtıklı Çelik Izgara / Tırtıklı Çubuk Izgara Merdiven Basamakları
| Ürün adı: | Tırtıklı Kaynaklı Çubuk Izgara |
|---|---|
| ödeme: | LC/TT |
| Hammadde: | Q235 |

