Tüm ürünler
-
Endüstriyel Çelik Izgara
-
Tırtıklı Çelik Izgara
-
Ağır Hizmet Tipi Çelik Izgara
-
Izgara Açma Kapağı
-
Kayma Önleyici Izgara
-
Çelik Merdiven Izgaraları
-
Fiberglas Izgara Panelleri
-
Paslanmaz Çelik Izgara
-
Alüminyum Bar Izgara
-
Metal Çit Klipleri
-
Genişletilmiş Sac
-
Delikli Metal Levha
-
Kaynaklı Ağ Çit
-
zincir bağlantı çit
-
Gabion Hasır
-
paslanmaz çelikten kafes
-
Metal Filtre
-
Andy SimpsonBu fabrikanın uzun vadeli bir ortağıyım. Bir saha gezisine çıktım. Fabrika güçlü ve ızgara kalitesi çok iyi. 2017 yılında bu ızgara tedarikçisiyle işbirliği yaptım. Bu fabrikanın çok güçlü olması ve aynı zamanda yerel ızgara fabrikalarının başında gelmesi beni şaşırtmıştı. -
David ZhangMüşterim bana çok pürüzsüz olduğunu söyledi. -
Ajay ParateBu fabrikada FRP ızgarası hakkında bir gözetleme makinesi yerleştirdim.
anahtar kelimeler [ g325 floor steel grating ] eşleşme 155 Ürünler.
Geçit Platformu İçin Kaymaz Tırtıklı Metal Izgara Sıcak Daldırma Galvanizli
| renk: | Şerit, özel renk |
|---|---|
| Uygulama: | merdiven, geçit platformu, drenaj |
| Rulman çubuğu aralığı: | 30 mm, 40 mm, 50 mm |
Platform Yürüyüş Yolu için 38mm Yükseklik Oksidasyonlu Swaged Alüminyum Izgara
| Renk: | Şerit, özel renk |
|---|---|
| Başvuru: | merdiven, geçit platformu, drenaj |
| Rulman çubuğu aralığı: | 30 mm, 40 mm, 50 mm |
Endüstriyel Paslanmaz Kaymaz Çelik 30MM Galvanizli Kavrama Dikmesi
| renk: | Şerit, özel renk |
|---|---|
| Uygulama: | merdiven, geçit platformu, drenaj |
| Rulman çubuğu aralığı: | 30 mm, 40 mm, 50 mm |
50mm Sıcak Daldırma Izgara Tırtıklı Galvanizli Kaymaz Kaynak
| renk: | Şerit, özel renk |
|---|---|
| Uygulama: | merdiven, geçit platformu, drenaj |
| Rulman çubuğu aralığı: | 30 mm, 40 mm, 50 mm |
Korozyon Önleyici 2mm Metal Çit Izgarası Düşük Karbonlu Boyama
| Renk: | Şerit, özel renk |
|---|---|
| Uygulama: | merdiven, geçit platformu, drenaj |
| Rulman çubuğu aralığı: | 30 mm, 40 mm, 50 mm |
5032-H32 Platform Üzerinde Düz veya Tırtıklı Geçit Izgaralı Alüminyum Pres Kilitli Izgara
| renk: | Şerit, özel renk |
|---|---|
| Başvuru: | merdiven, geçit platformu, drenaj |
| Rulman çubuğu aralığı: | 30 mm, 40 mm, 50 mm |
6061 Kimyasal Tesis Platformu Merdiven Basamakları veya Podyum İçin Alüminyum Alaşımlı Düz Izgara Paneli
| Renk: | Şerit, özel renk |
|---|---|
| Başvuru: | merdiven, geçit platformu, drenaj |
| Rulman çubuğu aralığı: | 30 mm, 40 mm, 50 mm |
Römork Zemin için Geçit Platformu 32 * 5mm Çelik Sıcak Daldırma Galvanizli Izgara
| Malzeme: | Çelik, Q235, q235 karbon çeliği, düşük karbon çeliği |
|---|---|
| Ürün adı: | çelik ızgara, Endüstriyel Platform Metal Yapı Malzemesi Çelik Izgara ağırlığı, endüstriyel zemin çel |
| Tip: | Düz Çubuk Izgara, Tırtıklı Çubuk Izgara, Düz, tırtıklı |
Endüstriyel Platform Tırtıklı Çubuk Izgara 2.0mm Kalın
| Ürün adı: | çelik ızgara, Endüstriyel Platform Metal Yapı Malzemesi Çelik Izgara ağırlığı, endüstriyel zemin çel |
|---|---|
| Tip: | Düz Çubuk Izgara, Tırtıklı Çubuk Izgara, Düz, tırtıklı |
| renk: | Gümüş, siyah, Gümüş veya gereği olarak, sarı, vb veya özel |
Platform Yürüyüş Yolu ve merdiven basamakları için 1/4 "19 W 4 Hafif Karbon Tırtıklı Çelik Çubuk Izgara
| Doku: | Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Malzeme: | Çelik, Q235 |
| Tip: | Düz Çubuk Izgara, Tırtıklı Çubuk Izgara, tırtıklı |

