Tüm ürünler
-
Endüstriyel Çelik Izgara
-
Tırtıklı Çelik Izgara
-
Ağır Hizmet Tipi Çelik Izgara
-
Izgara Açma Kapağı
-
Kayma Önleyici Izgara
-
Çelik Merdiven Izgaraları
-
Fiberglas Izgara Panelleri
-
Paslanmaz Çelik Izgara
-
Alüminyum Bar Izgara
-
Metal Çit Klipleri
-
Genişletilmiş Sac
-
Delikli Metal Levha
-
Kaynaklı Ağ Çit
-
zincir bağlantı çit
-
Gabion Hasır
-
paslanmaz çelikten kafes
-
Metal Filtre
-
Andy SimpsonBu fabrikanın uzun vadeli bir ortağıyım. Bir saha gezisine çıktım. Fabrika güçlü ve ızgara kalitesi çok iyi. 2017 yılında bu ızgara tedarikçisiyle işbirliği yaptım. Bu fabrikanın çok güçlü olması ve aynı zamanda yerel ızgara fabrikalarının başında gelmesi beni şaşırtmıştı. -
David ZhangMüşterim bana çok pürüzsüz olduğunu söyledi. -
Ajay ParateBu fabrikada FRP ızgarası hakkında bir gözetleme makinesi yerleştirdim.
anahtar kelimeler [ g325 floor steel grating ] eşleşme 155 Ürünler.
Paslanmaz Çelik Zemin Izgarası Kaynaklı Çelik Bar Izgarası Paslanmaz Çelik Bar Izgarası
| renk: | kıymık |
|---|---|
| Uygulama: | platform |
| Rulman çubuğu aralığı: | 30mm |
Q235 Sıcak Galvanizli paslanmaz çelik zemin ızgarası Platform için Şerit Çelik Graiting
| renk: | kıymık |
|---|---|
| Uygulama: | platform |
| Rulman çubuğu aralığı: | 30mm |
Q235 Platform için Sıcak Galvanizli çelik Bar Izgara Şerit Çelik Graiting
| renk: | kıymık |
|---|---|
| Uygulama: | platform |
| Rulman çubuğu aralığı: | 30mm |
Lineer Duş Kanalı için 20 mm Yükseklik Çelik Bar 304 Paslanmaz Çelik Zemin Izgarası
| Başvuru: | Zemin, Geçit, Endüstriyel platform, çelik yapı, drenaj |
|---|---|
| Malzeme: | Çelik, Q235,304 316 Paslanmaz Çelik |
| Yüzey İşlem: | Sıcak Daldırma Galvanizli, boyama, Galvanizli |
5mm Kalınlık Paslanmaz Çelik 316 Ağır Hizmet Drenaj Kanalı ile Döşeme Drenaj Kapak Izgarası
| Başvuru: | Zemin, Geçit, Endüstriyel platform, çelik yapı, drenaj |
|---|---|
| Malzeme: | 304 316 Paslanmaz Çelik |
| Yüzey İşlem: | Sıcak Daldırma Galvanizli, boyama, Galvanizli |
Ağır Hizmet Tipi Metal 304 Paslanmaz Tel Izgaralar Tırtıklı Drenaj Kapakları
| Başvuru: | Zemin, Geçit, Endüstriyel platform, çelik yapı, drenaj |
|---|---|
| Malzeme: | Çelik, Q235,304 316 Paslanmaz Çelik |
| Yüzey İşlem: | Sıcak Daldırma Galvanizli, boyama, Galvanizli |
5mm Kalınlık Drenaj Kapağı Paslanmaz Çelik Bar Izgara
| Uygulama: | Zemin, Geçit, Endüstriyel platform, çelik yapı, drenaj |
|---|---|
| Malzeme: | Çelik, Q235,304 316 Paslanmaz Çelik |
| Yüzey İşlem: | Sıcak Daldırma Galvanizli, boyama, Galvanizli |
Paslanmaz Çelik Bar Izgara Drenaj geçit Basın 35x35mm Mehs Boyutlu Kilitli
| Başvuru: | Zemin, Geçit, Endüstriyel platform, çelik yapı, drenaj |
|---|---|
| Malzeme: | Çelik, Q235,304 316 Paslanmaz Çelik |
| Yüzey İşlem: | Sıcak Daldırma Galvanizli, boyama, Galvanizli |
Drenajı Kapatmak İçin Kilitli Araba Yolu Izgarası Ss'ye basın
| Başvuru: | Zemin, Geçit, Endüstriyel platform, çelik yapı, drenaj |
|---|---|
| Malzeme: | Çelik, Q235,304 316 Paslanmaz Çelik |
| Yüzey İşlem: | Sıcak Daldırma Galvanizli, boyama, Galvanizli |
Drenaj Bar Kompakt Paslanmaz Çelik Kanal Izgarası Ss 304 Siper Kapağı İçin
| Başvuru: | Zemin, Geçit, Endüstriyel platform, çelik yapı, drenaj |
|---|---|
| Malzeme: | Çelik, Q235,304 316 Paslanmaz Çelik |
| Yüzey İşlem: | Sıcak Daldırma Galvanizli, boyama, Galvanizli |

