Tüm ürünler
-
Endüstriyel Çelik Izgara
-
Tırtıklı Çelik Izgara
-
Ağır Hizmet Tipi Çelik Izgara
-
Izgara Açma Kapağı
-
Kayma Önleyici Izgara
-
Çelik Merdiven Izgaraları
-
Fiberglas Izgara Panelleri
-
Paslanmaz Çelik Izgara
-
Alüminyum Bar Izgara
-
Metal Çit Klipleri
-
Genişletilmiş Sac
-
Delikli Metal Levha
-
Kaynaklı Ağ Çit
-
zincir bağlantı çit
-
Gabion Hasır
-
paslanmaz çelikten kafes
-
Metal Filtre
-
Andy SimpsonBu fabrikanın uzun vadeli bir ortağıyım. Bir saha gezisine çıktım. Fabrika güçlü ve ızgara kalitesi çok iyi. 2017 yılında bu ızgara tedarikçisiyle işbirliği yaptım. Bu fabrikanın çok güçlü olması ve aynı zamanda yerel ızgara fabrikalarının başında gelmesi beni şaşırtmıştı. -
David ZhangMüşterim bana çok pürüzsüz olduğunu söyledi. -
Ajay ParateBu fabrikada FRP ızgarası hakkında bir gözetleme makinesi yerleştirdim.
anahtar kelimeler [ g325 floor steel grating ] eşleşme 155 Ürünler.
Düz Dış Mekan Zemin 32x5mm Tırtıklı Çelik Izgara
| renk: | Şerit, özel renk |
|---|---|
| Uygulama: | merdiven, geçit platformu, drenaj |
| Rulman çubuğu aralığı: | 30 mm, 40 mm, 50 mm |
Sıcak daldırma galvanizli metal çubuk güvenlik çelik ızgaralı adım 7/16 '' / 25x3 çelik ızgara
| renk: | kıymık |
|---|---|
| Uygulama: | basamak |
| Rulman çubuğu aralığı: | 30mm |
Zemin İçin 2mm Kalınlık Sıcak Daldırma Galvanizli Tırtıklı Çelik Izgara
| renk: | Şerit, özel renk |
|---|---|
| Uygulama: | merdiven, geçit platformu, drenaj |
| Rulman çubuğu aralığı: | 30 mm, 40 mm, 50 mm |
Kolay Kurulum Eloksallı 6063-T6hot daldırma galvanizli çelik ızgaralı Güvenlik Geçidi İçin Tırtıklı Geçit Izgarası
| renk: | kıymık |
|---|---|
| Uygulama: | basamak |
| Rulman çubuğu aralığı: | 30mm |
Galvanizli Merdiven Basamakları Döşeme Yassı Çelik Izgara Fabrikası
| renk: | kıymık |
|---|---|
| Uygulama: | basamak |
| Rulman çubuğu aralığı: | 30mm |
1x1m Kaynaklı Hasır Platformu ASTM A123 Endüstriyel Çelik Izgara
| renk: | kıymık |
|---|---|
| Uygulama: | basamak |
| Rulman çubuğu aralığı: | 30mm |
Q235 Sanayi Döşeme Tahta Izgara Merdiven Basamakları
| renk: | Şerit, özel renk |
|---|---|
| Uygulama: | merdiven, geçit platformu, drenaj |
| Kalınlık: | 2.0 mm-5.0mm |
Yoğun Çubuk Tırtıklı Çelik Izgara Paslanmaz 316 Drenaj
| Renk: | Şerit, özel renk |
|---|---|
| Başvuru: | merdiven, geçit platformu, drenaj |
| Rulman çubuğu aralığı: | 30 mm, 40 mm, 50 mm |
Bar Modern Tırtıklı Çelik Izgara Kalınlığı 2mm
| Renk: | Şerit, özel renk |
|---|---|
| Başvuru: | merdiven, geçit platformu, drenaj |
| Rulman çubuğu aralığı: | 30 mm, 40 mm, 50 mm |
Sıcak Daldırma Galvanizli 10mm yükseklik Pres Kilitli Çelik Izgara Ağır Hizmet
| Renk: | Şerit, özel renk |
|---|---|
| Başvuru: | merdiven, geçit platformu, drenaj |
| Rulman çubuğu aralığı: | 30 mm, 40 mm, 50 mm |

