Tüm ürünler
-
Endüstriyel Çelik Izgara
-
Tırtıklı Çelik Izgara
-
Ağır Hizmet Tipi Çelik Izgara
-
Izgara Açma Kapağı
-
Kayma Önleyici Izgara
-
Çelik Merdiven Izgaraları
-
Fiberglas Izgara Panelleri
-
Paslanmaz Çelik Izgara
-
Alüminyum Bar Izgara
-
Metal Çit Klipleri
-
Genişletilmiş Sac
-
Delikli Metal Levha
-
Kaynaklı Ağ Çit
-
zincir bağlantı çit
-
Gabion Hasır
-
paslanmaz çelikten kafes
-
Metal Filtre
-
Andy SimpsonBu fabrikanın uzun vadeli bir ortağıyım. Bir saha gezisine çıktım. Fabrika güçlü ve ızgara kalitesi çok iyi. 2017 yılında bu ızgara tedarikçisiyle işbirliği yaptım. Bu fabrikanın çok güçlü olması ve aynı zamanda yerel ızgara fabrikalarının başında gelmesi beni şaşırtmıştı. -
David ZhangMüşterim bana çok pürüzsüz olduğunu söyledi. -
Ajay ParateBu fabrikada FRP ızgarası hakkında bir gözetleme makinesi yerleştirdim.
anahtar kelimeler [ serrated bar industrial steel grating ] eşleşme 990 Ürünler.
Paslanmaz Çelik Yer Sifonu Izgarası Dış Izgaralar ve Süzgeçler / Bodrum Otopark Yol Bar Izgarası
| Malzeme: | Q235 |
|---|---|
| Yüzey işleme: | Sıcak Daldırma Galvaniz |
| tip: | Düz Çubuk Izgara, Tırtıklı Çubuk Izgara |
Ağır Hizmet Tipi Kanal Drenaj Izgarası Kanal Izgarası Kanalizasyon için Çelik Izgara Metal Yapı Malzemeleri Galvaniz
| Malzeme: | Q235 |
|---|---|
| Yüzey işleme: | Sıcak Daldırma Galvaniz |
| tip: | Düz Çubuk Izgara, Tırtıklı Çubuk Izgara |
Endüstriyel Ağır Hizmet Tipi Karbon Galvanizli Bileşik Metal Çelik Çubuk Izgara Tedarikçisi
| Malzeme: | Q235 |
|---|---|
| Yüzey işleme: | Sıcak Daldırma Galvaniz |
| tip: | Düz Çubuk Izgara, Tırtıklı Çubuk Izgara |
Çin Tedarikçi Kanal Kapak Plakası / Oluk Kapak Plakası / Drenaj Izgarası Kapağı Paslanmaz Çelik
| Malzeme: | Q235 |
|---|---|
| Yüzey işleme: | Sıcak Daldırma Galvaniz |
| tip: | Düz Çubuk Izgara, Tırtıklı Çubuk Izgara |
Alüminyum Alaşımlı Dış Merdiven Basamakları, Çelik Delikli Kaymaz Tahta Izgara
| Malzeme: | Q235 |
|---|---|
| Yüzey işleme: | Sıcak Daldırma Galvaniz |
| tip: | Düz Çubuk Izgara, Tırtıklı Çubuk Izgara |
Römork Zemin için 30x5mm Metal Izgaralar Galvanizli Düz Çelik Zemin Izgarası
| Malzeme: | Çelik, Q235, düşük karbonlu çelik, paslanmaz çelik galvanizli çelik |
|---|---|
| Yüzey İşlem: | Sıcak Daldırma Galvanizli, Boyalı, galvanizli, Siyah, işlenmemiş |
| ızgara boyutu: | 3'x20', 1000x1000mm, 3x30', 1000x6000mm ve tümü, vb. |
Çelik Izgara Adımlarından Kaymaz Cıvatalı Sabitleme Galvanizli Metal Merdiven Basamakları
| Ürün adı: | Çelik Merdiven Basamakları Izgarası |
|---|---|
| Tip: | Düz Çubuk Izgara, Tırtıklı Çubuk Izgara, Düz |
| Renk: | herhangi bir renk |
Çeşitli boyutlardaki malzemeler giyim dayanıklı anti kayma çelik grsting özelleştirilebilir
| Uygulama: | Sanayi |
|---|---|
| yatak çubuğu aralığı: | 30mm, 40mm, 50mm, vb. |
| Izgara Standardı: | YB/T4001.1-2007 |
Depo için endüstriyel zemin panelleri
| Uygulama: | Sanayi |
|---|---|
| yatak çubuğu aralığı: | 30mm, 40mm, 50mm, vb. |
| Izgara Standardı: | YB/T4001.1-2007 |
Döşeme Döşeme Geçit Çelik Izgara Tırtıklı Rulman Bar ISO9001 Sertifikası
| Ürün adı: | Galvanizli Tırtıklı Izgara |
|---|---|
| Hammadde: | Q235 |
| Sertifika: | ISO9001:2015 |

