Tüm ürünler
-
Endüstriyel Çelik Izgara
-
Tırtıklı Çelik Izgara
-
Ağır Hizmet Tipi Çelik Izgara
-
Izgara Açma Kapağı
-
Kayma Önleyici Izgara
-
Çelik Merdiven Izgaraları
-
Fiberglas Izgara Panelleri
-
Paslanmaz Çelik Izgara
-
Alüminyum Bar Izgara
-
Metal Çit Klipleri
-
Genişletilmiş Sac
-
Delikli Metal Levha
-
Kaynaklı Ağ Çit
-
zincir bağlantı çit
-
Gabion Hasır
-
paslanmaz çelikten kafes
-
Metal Filtre
-
Andy SimpsonBu fabrikanın uzun vadeli bir ortağıyım. Bir saha gezisine çıktım. Fabrika güçlü ve ızgara kalitesi çok iyi. 2017 yılında bu ızgara tedarikçisiyle işbirliği yaptım. Bu fabrikanın çok güçlü olması ve aynı zamanda yerel ızgara fabrikalarının başında gelmesi beni şaşırtmıştı. -
David ZhangMüşterim bana çok pürüzsüz olduğunu söyledi. -
Ajay ParateBu fabrikada FRP ızgarası hakkında bir gözetleme makinesi yerleştirdim.
anahtar kelimeler [ serrated bar industrial steel grating ] eşleşme 990 Ürünler.
Modüler Özelleştirilebilir Serrated Karbon Çelik Bar Izgara Kolay Kurulum
| Uygulama: | Sanayi |
|---|---|
| yatak çubuğu aralığı: | 30mm, 40mm, 50mm, vb. |
| Izgara Standardı: | YB/T4001.1-2007 |
15-W-4 Ağır Hendek Izgarası Düz Çubuk Hafif Çelik Veya Paslanmaz Çelik
| Ürün adı: | Ağır Hizmet Tipi Çelik Izgara |
|---|---|
| Türü Çubuk: | düz bar |
| Standart ızgara: | YB / T4001-2007 |
Sıcak Satış Anti Theft Kaymaz Siper Drenaj Izgarası Çerçevesi ile
| renk: | kıymık |
|---|---|
| Uygulama: | basamak |
| Rulman çubuğu aralığı: | 30mm |
Metal Izgara Plakası Paslanmaz Çelik Izgara Mesh Zemin Çelik Izgara 6000x1000mm
| Yüzey İşlem: | Sıcak Daldırma Galvanizli, Boyalı, galvanizli, Siyah, işlenmemiş |
|---|---|
| Özellik: | Ağır, Yüzeyde parlak, modern, yüksek mukavemetli, hafif |
| Genişlik: | 1000mm, bedeninize göre, 50-500MM, 600-1250mm |
Çiftlikte yol için çelik ızgara döşeyebiliriz korozyon ve ekstrüzyon karşıtı
| Uygulama: | Sanayi |
|---|---|
| yatak çubuğu aralığı: | 30mm, 40mm, 50mm, vb. |
| Izgara Standardı: | YB/T4001.1-2007 |
Q235 Galvanizli Çelik OEM Zemin Izgarası Drenaj Izgarası
| Doku: | Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Malzeme: | Çelik, Q235 |
| tip: | Düz Çubuk Izgara, Tırtıklı Çubuk Izgara, tırtıklı |
Metal Ss316 Paslanmaz Çelik Geçit Izgarası 10mm Kalınlık
| Başvuru: | Zemin, Geçit, Endüstriyel platform, çelik yapı, drenaj |
|---|---|
| Malzeme: | 304 316 Paslanmaz Çelik,SS316 |
| Yüzey İşlem: | Tedavi edilmemiş, Poish |
Fırtına Sump Çelik Yürüme Yolu Izgara Drenaj Örtüsü Yol Kaldırım Hendek Drenajı
| Malzeme: | Çelik, Q235 |
|---|---|
| Yüzey İşlem: | Sıcak Daldırma Galvanizli, Boyalı |
| Başvuru: | Zemin, Geçit, platform, merdiven basamağı, köprü |
Patlamaya dayanıklı ateş sürtünmesi iyi yüzey galvanizli çelik ızgara
| Uygulama: | Sanayi |
|---|---|
| yatak çubuğu aralığı: | 30mm, 40mm, 50mm, vb. |
| Izgara Standardı: | YB/T4001.1-2007 |
Küçük diyafram ölçeği hassasiyet uzun hizmet ömrü gümüş çelik ızgara plaka
| Uygulama: | Sanayi |
|---|---|
| yatak çubuğu aralığı: | 30mm, 40mm, 50mm, vb. |
| Izgara Standardı: | YB/T4001.1-2007 |

