Tüm ürünler
-
Endüstriyel Çelik Izgara
-
Tırtıklı Çelik Izgara
-
Ağır Hizmet Tipi Çelik Izgara
-
Izgara Açma Kapağı
-
Kayma Önleyici Izgara
-
Çelik Merdiven Izgaraları
-
Fiberglas Izgara Panelleri
-
Paslanmaz Çelik Izgara
-
Alüminyum Bar Izgara
-
Metal Çit Klipleri
-
Genişletilmiş Sac
-
Delikli Metal Levha
-
Kaynaklı Ağ Çit
-
zincir bağlantı çit
-
Gabion Hasır
-
paslanmaz çelikten kafes
-
Metal Filtre
-
Andy SimpsonBu fabrikanın uzun vadeli bir ortağıyım. Bir saha gezisine çıktım. Fabrika güçlü ve ızgara kalitesi çok iyi. 2017 yılında bu ızgara tedarikçisiyle işbirliği yaptım. Bu fabrikanın çok güçlü olması ve aynı zamanda yerel ızgara fabrikalarının başında gelmesi beni şaşırtmıştı. -
David ZhangMüşterim bana çok pürüzsüz olduğunu söyledi. -
Ajay ParateBu fabrikada FRP ızgarası hakkında bir gözetleme makinesi yerleştirdim.
anahtar kelimeler [ serrated bar industrial steel grating ] eşleşme 981 Ürünler.
Sanayi İşçileri Galvanizli Çelik Izgara Yürüme Yolu Bakım Ekipmanları Ayağı
| Malzeme: | Çelik, Q235, q235 karbon çeliği |
|---|---|
| Yüzey işleme: | Sıcak Daldırma Galvanizli, Boyalı, galvanizli, Siyah, işlenmemiş |
| Ürün adı: | çelik ızgara, Endüstriyel Platform Metal Yapı Malzemesi Çelik Izgara ağırlığı, endüstriyel zemin çel |
Metal Yapı Malzemeleri Galvanizli Çelik Izgara, Çelik Izgara Levha, Zemin Çelik Izgara
| renk: | kıymık |
|---|---|
| Uygulama: | basamak |
| Rulman çubuğu aralığı: | 30mm |
1-1/4" Yükseklik X 3/16" Kalın Dikdörtgen Bar Galvanizli Zemin Izgarası
| Malzeme: | Çelik, q235 karbon çeliği, paslanmaz çelik galvanizli çelik |
|---|---|
| Yüzey işleme: | Sıcak Daldırma Galvanizli, Boyalı, galvanizli, Siyah, işlenmemiş |
| Ürün adı: | Endüstriyel Platform Metal Yapı Malzemesi Çelik Izgara ağırlığı, uzun süre endüstriyel zemin çeliği |
Düz Dış Mekan Zemin 32x5mm Tırtıklı Çelik Izgara
| renk: | Şerit, özel renk |
|---|---|
| Uygulama: | merdiven, geçit platformu, drenaj |
| Rulman çubuğu aralığı: | 30 mm, 40 mm, 50 mm |
3mm, 6mm Su Yer Sifonu Paslanmaz Çelik Izgara Açılı
| Yüzey İşlem: | Sıcak Daldırma Galvanizli, boyalı, Toz Boya, boyama |
|---|---|
| 鎮ㄨ鎵剧殑璧勬簮宸茶鍒犻櫎銆佸凡鏇村悕鎴栨殏鏃朵笉鍙敤銆: | Çelik, fiberglas, ASTM A36 A1011 A569 Q235 |
| Başvuru: | Zemin, Geçit, Endüstriyel Platform, köprü, Hendek Kanalizasyonları |
Merdiven Basamağı için Güvenlik Q235 Gümüş Renk 2mm Galvanizli Çelik Izgara
| renk: | Şerit, özel renk |
|---|---|
| Uygulama: | merdiven, geçit platformu, drenaj |
| Rulman çubuğu aralığı: | 30 mm, 40 mm, 50 mm |
Sıcak Daldırma Galvanizli Pres Kilitli ve Kaynaklı Çelik Izgara Yürüyüş Yolu
| Malzeme: | Çelik, fiberglas, Q235,316 |
|---|---|
| Yüzey İşlem: | Sıcak daldırma galvanizli |
| Ürün adı: | Pres Kilit Çelik Izgara |
Geçit Platformu Ağır Hizmet Tipi Çelik Izgara Iso9001 Standardı
| Malzeme: | Çelik, Galvanizli Sac, alüminyum, SS316L, A36 |
|---|---|
| Ürün adı: | çelik ızgara, su kuyusu kapağı için sıcak daldırma galvanizli ağır hizmet tipi çelik ızgara, sıcak d |
| Başvuru: | Zemin, Geçit, köprü, platform, çelik yapı |
35*4mm Düz Çubuk Ağır Hizmet Tipi Çelik Izgara 3mm Kalınlık
| Malzeme: | Çelik, Q235, SS316 |
|---|---|
| Yüzey işleme: | Sıcak Daldırma Galvanizli, Galvanizli, boyama, sıcak daldırma galvanizli, boyalı |
| Tip: | Düz Çubuk Izgara, Tırtıklı Çubuk Izgara, Düz, tırtıklı |
Offshore Çalışmaları İçin Galvanizli Kafes Plaka Bar Çelik Izgara Sızdırmaz Ayak Pedalı
| Malzeme: | Çelik, Galvanizli Sac, Alüminyum, Düşük karbonlu çelik |
|---|---|
| Ürün adı: | Çelik ızgara, çelik merdiven basamak ağırlığı, Elektrikli glavanized çelik merdiven basamak ızgarası |
| Tip: | Düz, Düz Çubuk Izgara |

