Tüm ürünler
-
Endüstriyel Çelik Izgara
-
Tırtıklı Çelik Izgara
-
Ağır Hizmet Tipi Çelik Izgara
-
Izgara Açma Kapağı
-
Kayma Önleyici Izgara
-
Çelik Merdiven Izgaraları
-
Fiberglas Izgara Panelleri
-
Paslanmaz Çelik Izgara
-
Alüminyum Bar Izgara
-
Metal Çit Klipleri
-
Genişletilmiş Sac
-
Delikli Metal Levha
-
Kaynaklı Ağ Çit
-
zincir bağlantı çit
-
Gabion Hasır
-
paslanmaz çelikten kafes
-
Metal Filtre
-
Andy SimpsonBu fabrikanın uzun vadeli bir ortağıyım. Bir saha gezisine çıktım. Fabrika güçlü ve ızgara kalitesi çok iyi. 2017 yılında bu ızgara tedarikçisiyle işbirliği yaptım. Bu fabrikanın çok güçlü olması ve aynı zamanda yerel ızgara fabrikalarının başında gelmesi beni şaşırtmıştı. -
David ZhangMüşterim bana çok pürüzsüz olduğunu söyledi. -
Ajay ParateBu fabrikada FRP ızgarası hakkında bir gözetleme makinesi yerleştirdim.
anahtar kelimeler [ industries stainless steel grating ] eşleşme 1237 Ürünler.
2mm Kontrol Plakalı Sıcak Daldırma Galvanizli Endüstriyel Çelik Izgara
| Malzeme: | Düşük karbonlu çelik |
|---|---|
| Yüzey İşlem: | Sıcak daldırma galvanizli |
| Tip: | Düz Çubuk Izgara |
G505 / 50/50 Pres Kilitli ve Kaynaklı Çelik Izgara Ağır Hizmet Açılı çelik ızgara
| Yüzey işleme: | Sıcak Daldırma Galvanizli, Boyalı, galvanizli, Siyah, işlenmemiş |
|---|---|
| Renk: | Gümüş, Müşteri Numune Rengi, Mat Beyaz. simli, siyah, beyaz |
| Yükseklik: | 25~40 mm, 12,5 CM, 2,5 mm |
Kapalı Paslanmaz Çelik Zemin Izgarası Pres Tipi Çevre Koruma
| Ürün adı: | Galvanizli Swage Kilitli Izgara |
|---|---|
| Hammadde: | Q235 |
| SurfaceTreatment: | Sıcak Daldırma Galvaniz |
Rögar Kapakları İçin Dayanıklı Arıtma Tırtıklı Çelik Izgara 6m Tahta
| Ürün adı: | Izgara Sırtı Kapağı |
|---|---|
| Tip Çubuk: | düz çubuk/tırtıklı çubuk |
| Izgara Standardı: | YB/T4001.1-2007 |
Sıcak Daldırma Galvaniz / Boyalı Platform Çelik Izgara
| Malzeme: | ÇELİK |
|---|---|
| Yüzey işleme: | Sıcak Daldırma Galvaniz |
| tip: | düz çubuk ızgaralı, tırtıklı, düz, |
Kaymaz Zemin Tırtıklı Çelik Izgara Sıcak Daldırma Galvanizli
| Çapraz çubuk aralığı: | Müşterilerin gereksinim olarak |
|---|---|
| Kalınlık: | 6 mm, 3 mm, 3,5,4 |
| uzunluk: | müşterinin talebi |
Endüstriyel Tesisler için Kaymaz Kaplamalar Desen 2MM Bileşik Çelik Izgara
| Malzeme: | ÇELİK |
|---|---|
| Yüzey işleme: | Sıcak Daldırma Galvaniz |
| Kalınlık: | 5mm,3mm,6mm,2mm-5mm |
Sıcak Daldırma Galvanizli Metal Yapı Malzemeleri Standart Ortak Çelik Izgara
| Malzeme: | çelik |
|---|---|
| Yüzey İşlem: | Sıcak daldırma galvanizli |
| Başvuru: | Zemin, Geçit, platform, merdiven basamağı, köprü |
Endüstri Mühendisliği Tırtıklı Çelik Izgara Yapı Malzemesi Güvenliği
| Yüzey İşlem: | Sıcak Daldırma Galvanizli, Boyalı, Galvanizli |
|---|---|
| Başvuru: | Zemin, Geçit, platform, merdiven basamağı, köprü |
| Renk: | herhangi bir renk |
2.5mm Kalınlık Endüstriyel Çelik Izgara 5800mm Uzunluk
| Doku: | Alüminyum |
|---|---|
| Yüzey İşlem: | elmas/O-kavrama dikmesi |
| Rulman: | Ürün özelliği |

