Tüm ürünler
-
Endüstriyel Çelik Izgara
-
Tırtıklı Çelik Izgara
-
Ağır Hizmet Tipi Çelik Izgara
-
Izgara Açma Kapağı
-
Kayma Önleyici Izgara
-
Çelik Merdiven Izgaraları
-
Fiberglas Izgara Panelleri
-
Paslanmaz Çelik Izgara
-
Alüminyum Bar Izgara
-
Metal Çit Klipleri
-
Genişletilmiş Sac
-
Delikli Metal Levha
-
Kaynaklı Ağ Çit
-
zincir bağlantı çit
-
Gabion Hasır
-
paslanmaz çelikten kafes
-
Metal Filtre
-
Andy SimpsonBu fabrikanın uzun vadeli bir ortağıyım. Bir saha gezisine çıktım. Fabrika güçlü ve ızgara kalitesi çok iyi. 2017 yılında bu ızgara tedarikçisiyle işbirliği yaptım. Bu fabrikanın çok güçlü olması ve aynı zamanda yerel ızgara fabrikalarının başında gelmesi beni şaşırtmıştı. -
David ZhangMüşterim bana çok pürüzsüz olduğunu söyledi. -
Ajay ParateBu fabrikada FRP ızgarası hakkında bir gözetleme makinesi yerleştirdim.
anahtar kelimeler [ heavy duty bar grating ] eşleşme 743 Ürünler.
Endüstriyel Catwalk Ağır Hizmet Tipi Izgara Sıcak Daldırma Galvanizli Özellik
| Ürün adı: | Ağır Hizmet Tipi Izgara Izgarası |
|---|---|
| Taşıyan çubuk boyutu: | 100mm * 8mm |
| Rulman Çubuğu Pitch: | 100mm * 100mm |
Binalar İçin Endüstriyel Düz 5mm Ağır Hizmet Tipi Bar Izgarası
| Uygulama: | Zemin, geçit, platform, merdiven basamakları, köprü |
|---|---|
| renk: | Gümüş veya gereği olarak |
| uzunluk: | müşterinin talebi |
Kalınlık 10 Mm Sıcak Daldırma Galvanizli Ağır Hizmet Bar Izgarası
| tip: | sade |
|---|---|
| şekil: | gereğince, gerektiği gibi |
| Malzeme: | Çelik, Q235, paslanmaz çelik galvanizli çelik |
Sıcak Daldırma Galvanizli Çelik Ağır Hizmet Bar Izgara Yürüme Platformu
| Malzeme: | Çelik, Galvanizli Sac, alüminyum, SS316L, A36 |
|---|---|
| Ürün adı: | çelik ızgara, su kuyusu kapağı için sıcak daldırma galvanizli ağır hizmet tipi çelik ızgara, sıcak d |
| Başvuru: | Zemin, Geçit, köprü, platform, çelik yapı |
Yük Taşıyan Ağır Hizmet Çubuk Izgarası Basınçlı Kaynaklı Ayak Pedalları
| Yüzey işleme: | Sıcak Daldırma Galvanizli, Galvanizli, boyama, sıcak daldırma galvanizli, boyalı |
|---|---|
| Tip: | Düz Çubuk Izgara, Tırtıklı Çubuk Izgara, Düz, tırtıklı |
| Renk: | Gümüş, Gümüş veya gereği olarak, yeşil, siyah, Beyaz |
Geçit Çiti İçin Özel Alüminyum Korozyona Dayanıklı Ağır Hizmet Çubuğu Izgarası
| Garanti: | 2 yıl |
|---|---|
| boyut: | özelleştirilmiş |
| Alaşım Veya Değil: | Alaşımsız |
Ağır Hizmet Zemin Izgarası Hafif Çelik Çapraz Çubuk:12mm*12mm 800mm*1025mm
| Ürün adı: | Hafif Çelik Ağır Hizmet Zemin Izgaraları |
|---|---|
| Hammadde: | Q235 |
| Rulman çubuğu: | 100 mm * 10 mm |
15-W-4 Ağır Hendek Izgarası Düz Çubuk Hafif Çelik Veya Paslanmaz Çelik
| Ürün adı: | Ağır Hizmet Tipi Çelik Izgara |
|---|---|
| Türü Çubuk: | düz bar |
| Standart ızgara: | YB / T4001-2007 |
Hendek Kapağı Korozyon Direnci İçin Boyalı Ağır Hizmet Tipi Çelik Izgara
| Ürün adı: | Ağır Hizmet Tipi Çelik Izgara |
|---|---|
| Standart ızgara: | YB / T4001-2007 |
| Hammadde: | Q235 / S235JR |
Endüstriyel HDG 8mm kalınlık Izgara ağır hizmet tipi çubuk ızgara
| Başvuru: | Zemin, Geçit, platform, merdiven basamağı, köprü |
|---|---|
| Renk: | Gümüş veya gereklilik olarak |
| Uzunluk: | Müşterinin Talebi |

