Tüm ürünler
-
Endüstriyel Çelik Izgara
-
Tırtıklı Çelik Izgara
-
Ağır Hizmet Tipi Çelik Izgara
-
Izgara Açma Kapağı
-
Kayma Önleyici Izgara
-
Çelik Merdiven Izgaraları
-
Fiberglas Izgara Panelleri
-
Paslanmaz Çelik Izgara
-
Alüminyum Bar Izgara
-
Metal Çit Klipleri
-
Genişletilmiş Sac
-
Delikli Metal Levha
-
Kaynaklı Ağ Çit
-
zincir bağlantı çit
-
Gabion Hasır
-
paslanmaz çelikten kafes
-
Metal Filtre
-
Andy SimpsonBu fabrikanın uzun vadeli bir ortağıyım. Bir saha gezisine çıktım. Fabrika güçlü ve ızgara kalitesi çok iyi. 2017 yılında bu ızgara tedarikçisiyle işbirliği yaptım. Bu fabrikanın çok güçlü olması ve aynı zamanda yerel ızgara fabrikalarının başında gelmesi beni şaşırtmıştı. -
David ZhangMüşterim bana çok pürüzsüz olduğunu söyledi. -
Ajay ParateBu fabrikada FRP ızgarası hakkında bir gözetleme makinesi yerleştirdim.
anahtar kelimeler [ galvanized steel stair treads ] eşleşme 744 Ürünler.
0.3mm Elektro Galvanizli Çelik Merdiven Basamakları Izgara Genişliği 80mm
| renk: | Şerit, özel renk |
|---|---|
| Malzeme: | ÇELİK |
| Yüzey işleme: | Sıcak Daldırma Galvanizli, eleotro Galvanizli |
Galvanizli Çelik Merdiven Izgaraları Özelleştirilmiş Boyutlu Kayma Direnci Izgarası
| Ürün adı: | Endüstriyel Merdiven Basamakları Çelik |
|---|---|
| Hammadde: | Q235 |
| Ürün tarihi: | 3-5days |
Köprü Decking Büküm Çelik için Kaymaz Galvanizli Çelik Merdiven Basamakları
| Izgara Standardı: | YB/T4001.1-2007 |
|---|---|
| Rulman Aralığı: | 30 mm |
| çapraz çubuk aralığı: | 100 mm |
Genişletilmiş Çelik Merdiven Basamakları Izgaralı, Galvanizli Bar Izgara Basamakları
| Ürün adı: | Galvanizli Çelik Merdiven Basamakları |
|---|---|
| Ürün adı: | Galvanizli Çelik Merdiven Basamakları |
| Hammadde: | Q235 |
Hafif Çelik Merdiven Izgaraları Izgara, Paslanmaz Çelik Merdiven Paslanmaları
| Ürün adı: | Çelik Merdiven Izgaraları |
|---|---|
| Hammadde: | Hafif Çelik |
| Merdiven basamakları türü: | T1 T2 T3 T4 |
Galvanizli Çelik Merdiven Basamaklı Burun 6mm Bükümlü Çelik Çapraz Çubuk
| Ürün adı: | Galvanizli Merdiven Basamakları |
|---|---|
| Çapraz çubuk: | 6mm Büküm Çelik |
| Izgara Standardı: | YB/T4001.1-2007 |
Açık Konut Binası Çelik Merdiven Basamakları Izgara Metal Kaynaklı Galvanizli Basamaklar
| Malzeme: | Çelik, Galvanizli Sac, Alüminyum, Düşük karbonlu çelik |
|---|---|
| Yüzey işleme: | Sıcak Daldırma Galvanizli, eleotro Galvanizli, Sıcak Daldırma GI, Boyalı, İşlem görmemiş |
| Ürün adı: | Çelik ızgara, çelik merdiven basamak ağırlığı, Elektrikli glavanized çelik merdiven basamak ızgarası |
Q195 Sıcak Daldırma Galvanizli Çelik Merdiven Basamakları Izgara Yapı Malzemeleri Metal
| Malzeme: | Çelik, Galvanizli Sac, Alüminyum, Düşük karbonlu çelik |
|---|---|
| Yüzey işleme: | Sıcak Daldırma Galvanizli, eleotro Galvanizli, Sıcak Daldırma GI, Boyalı, İşlem görmemiş |
| Ürün adı: | Çelik ızgara, çelik merdiven basamak ağırlığı, Elektrikli glavanized çelik merdiven basamak ızgarası |
Sıcak Daldırma Galvanizli Çelik Merdiven Basamakları Çeşitli Şartnameler Izgarası
| Ürün adı: | Galvanizli Merdiven Basamakları |
|---|---|
| Ürün işlemi: | Kaynak |
| Ambalaj: | Ahşap veya çelik palet |
ISO9001 Sıcak Daldırma Galvanizli Podyum Çelik Merdiven Basamakları Izgara
| Genişlik: | müşterinin talebi |
|---|---|
| Uygulama: | endüstriyel yapılar |
| boyut: | Özel Boyut |

